• Krátkometrážní

Vzhůru do oblak (2009)

Další kouzelný snímek od Pixaru. Trochu smutnější začátek. Jinak je to v podstatě Ztracený svět pro děti. Liška v dabingu opět perlí: "Veverka!" :D

Harry Potter a Princ dvojí krve (2009)

Harry si tu školu moc neužil. Chudák, musel shánět viteály. Jinak dobré, smutnější konec. Budete si myslet, že je Snape záporák. Je to hodně temný a akční díl. Bradavice se dostanou do skutečně krizové situace po útoku smrtijedů.

Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů (2009)

S přimhouřením očí nad dinosaury v době ledové to není špatné. Další dobrý díl. Hlavně Rudla se mi líbil. :)

Transformers: Pomsta poražených (2009)

O něco slabší než 1, ale pořád dobré. Skvělé bitvy, hlavně ta závěrečná. I ta v lese byla hodně dobrá. Ty tanga si ale mohli odpustit. Opět trapný proslov na konci. "Kde je tvůj kámoš? Šel ti koupit těsnější triko." :D

Harry Potter a Fénixův řád (2007)

Taky není špatný. Knížku jsem sice nečetl, ale protože je nejtlustší, tak si myslím, že asi museli hodně děje vypustit. Jinak fašounská ředitelka tomu nastavuje celkem laťku.

Harry Potter a Ohnivý pohár (2005)

Taky hodně dobré. Úplnou náhodou do turnaje vybrali zrovna Harryho. :) Každopádně Voldemort má u mě bod. Zabil Roberta Pattinsona. :D Ještě je dobrý Alastor Moody.

Harry Potter a vězeň z Azkabanu (2004)

Nejděsivější ze všech HP. Naprosto jiné než první dva díly. Alfonso Cuarón se docela předvedl. I okolí Bradavic mi přišlo jiné. Objevuje se tu to cestovaní časem, které moc nemám rád, ale to by bylo na dlouho... Klofan byl skvělý. A Lenka Střelenka je taky úžasná. :) Jeden z nejlepších dílů. "Expecto patronum!"

Harry Potter a Tajemná komnata (2002)

Pokračování je ve stejném stylu. Tentokrát se Harry Potter musí utkat s baziliškem a Tomem Raddlem.

Harry Potter a Kámen mudrců (2001)

Je opravdu hezké se po letech vrátit k této dnes už klasice, plus když víte, jak to celé skončí. Přesto, že první díly jsou spíš pohádkové, pořád je to pěkná podívaná, i skrz souvislosti z dalších dílů. Kdo by tehdy tušil, jaký fenomén se z toho stane a kolika hercům to nastartuje jejich hereckou kariéru. Ne všichni jsou stále mezi námi... "Pan Potter, naše nová celebrita."

Terminator Salvation (2009)

Dobrý film od režiséra s nejkratším jménem v Hollywoodu. Christian Bale je v roli Johna Connora docela přesvědčivý. A co teprve, když Sam Worthington zjistí, že je kyborg. Na konci se mihne i prototyp Arnieho. :) Bohužel první půlka filmu je slušná, druhá horší.