Artuš, Merlin a Prchlíci (1995)

Legendarni reziserka detskych filmu Vera Plivova-Simkova prispela svoji troskou do mlyna i v devadesatych letech, ale bohuzel sva nejlepsi leta ma asi uz za sebou.

Arthur 2: S ledem (1988)

Mozna jeste lepsi pokracovani ve kterem opet vecne nality Arthur (v zivotni roli hrajici Dudley Moore) provadi jeden pruser za druhym. Oslava komedie.

Arthur (1981)

Neskutecne zabavne prihody vecne ozraleho Atrhura jsou doprovazeny jeho nemene vtipnym "lovenim" zeny jeho snu.

Jezinky a bezinky (1944)

Strara dobra hollywoodska klasika - film pobavi i po temer sedesati letech. Cary Grant opet zari.

Božská relikvie 2 (1991)

Jeste nepovedenejsi nez jednicka a opravdu ekvilibristicke vykony Jackie Chana ani tentokrat na zachranu nestaci.

Božská relikvie (1986)

Typicky film a la Jackie Chan. Krome jeho gumovych vykonu vsak nic jineho nestoji ani za rec.

Armageddon (1998)

Americky film jako malo ktery jiny. Hrdost na tuto zemi z filmu naprosto nezastrene cisi. Uz jsou ale docela trapni tim vecnym zesmesnovanim ruskeho kosmickeho vyzkumu.

Armádní dvojčata (1937)

Jedna z tech vtipnych starych ceskych komedii s opet vybornym duem - tantokrat Plachtou a Peskem.

Arizona Dream (1993)

Zacianm mit pomaluju dojem, ze Kusturicovym filmum vubec nerozumim a nejhorsi je, ze ani snad rozumet nechci. A tento film me v tom jen utvrdil.