Obi-Wan Kenobi - Část III (2022) (epizoda)

Tady někdo něco brutálně podělal a jsem zvědav, jestli další tři díly dokáží vrátit trochu renomé starému Benovi. Nabídnout nám jen několik máchnutí světelných mečů a střídmé dialogy... No čekal jsem mnohem víc. Nakonec nejvíc potěší, že James Earl Jones je tady pořád a tak Darth Vader je stále Darth Vader.

Memory (2022)

Campbell je částečně rutinér, ale když dostane dobrý scénář, umí z něj udělat něco parádního. No, tohle nebyl ten případ. Těžce nevyvážené, málo akce a vyloženě chybí nějaká svižná akce. Konec mi to trochu vylepšil.

Tokyo Vice (2022) (seriál)

Super atmosféra, hodně slušné obsazení, pěkně vystavěné. Ale tohle měla být minisérie. Raději bych uzavření. Neuzavřelo se nic.

Morbius (2022)

Tak tohle někdo těžce posral. Takoví herci a naprosto nevyužití. Scénář psal nějakej jouda. Charaktery ploché a nelogické... Ach jo. Tohle mělo potenciál, ale je to dokonce horší, než druhý Venom.

Nelítostná (2017)

Slušnej nářez. Ale uprostřed je hluchý místo a ty hrátky s kamerou mě chvilkama i štvaly, jakkoliv byly zajimavé.

Zajatec (1990)

Hongkong style, ale strašná slátanina. Až jako neuvěřitelně. Ale ten feel HK filmů po tý době fakt potěšil.

Uncharted (2022)

Předlohou nedotčen, naprosto spokojen.

Stranger Things (2016) (seriál)

Byl to boom a hype, tak jsem to vynechal. Ale chápu, proč to tak bylo. Stranger Things jsou komplexním dílem, kde napětí i zábava jsou perfektně vyváženy. Možná i díky dětským hercům a retro amosféře.

Halo - Kontakt (2022) (epizoda)

Herní look mi moc sedl. Samozřejmě je trošku divoký digitál, takový trochu víc herní, než filmový, ale rozhodně na vysoké úrovni. Jako celek se mi díl líbil. Zavedl nás do světa Halo vcelku bez váhání.