I Love You Phillip Morris (2009)

Dlouho jsem se rozmýšlel jak bych tento film ohodnotil a dospěl jsem k tomuto. Ačkoli byly výkony Carryho i McGregora na úrovni tak se musím přiznat že jsem se místama nudil, Carryho mám rád ale v tomhle filmu mi jeho vrozená komediálnost vadila, myslím si že se do takového snímku zvlášť nehodila. ale na druhou stranu musím vyzdvihnou naturalisticky zahraný vztah hlavních protagonistů, protože takových filmů je málo.

Shrek: Zvonec a konec (2010)

...a je to tady, dáme a pánové - Shrek a jeho přátelé jsou zpět, po nepovedené "trojce" se zelený hrdina vrací s dalším dobrodružstvím a podle mě se mu i nadále nedaří, přestože se zde opět objevují náznaky zábavy tak se musím přiznat že jsem se místami dost nudil. Docela mě to štve protože film měl jistě velký potenciál.

Imaginárium Dr. Parnasse (2009)

Zajímavý výlet do světa fantazie. Musím opravdu pochválit scénář a herecké výkony, na druhou stranu bych vytkl chvílemi špatnou kameru a na mě příliš dlouhou stopáž.

Čtvrtý druh (2009)

I přes zdejší hodnocení a komentáře se musím přiznat že se mi film líbil, ale je pravda že se autoři až příliš věnovali výkony herců než dokumentárními záběry, občasné prolínání mi šlo občas na nervy. Ale jak už jsem psal film se mi líbil.

Jmenuju se Earl (2005) (seriál)

Opravdu skvělý seriál, vždycky mě dokáže rozesmát.

Věřte nevěřte (1997) (seriál)

Jako malý jsem se na to díval a bylo to super, Teď s odstupem času jsem se na to začal dívat znovu a zklamání? Ne! Pořád se mi to líbí :-)

Souboj Titánů (2010)

Nepovedeny remake, hlavni prestavitel je takovej ten drsnej typek který všechno umi a všechno se mu povede. Mě to proste nesedlo.

Astro Boy (2009)

Na pixar to sice nemá ale své fanošky si tento film určitě najde...

Twilight sága: Nový měsíc (2009)

O dost horší než první díl, místy obstojná podívaná ale na druhou stranu dementní teenegerovská fraška. Myslím že to mělo potenciál ale ten zustal nevyužit, doufám že se další díl vy daří lépe...

Rec 2 (2009)

Úspěšné pokračování prvního dílu přinášející s sebou opravdu grandiozní zážitek. Vlastně to přímo navazuje na první díl, a díky scénáři to není nuda, kamera se posunula o další kus dopředu, např. kamera umistena na helme vojaka, či záběru mladych pubertaku. Opravdu se mi to líbilo, možná že na někoho budou některé scény nechutné ale mě to nevadilo. Já si celý film užíval od začátku do konce.