Hon na čarodějnice (2011)

Bohužel jsem měl o filmu jinou představu, takže pro mě je to spíše zklamání. Vlastně i kdybych neměl žádná očekávání, tak bych s výsledkem stejně nebyl spokojen. Příliš akční fantasy mi to nepřišlo, stejně tak mě nezaujala historičnost a dobové umístění.

Captifs (2010)

Nikterak napínavé mi to nepřišlo. Film má sice svá světlejší místa, kdy prostředí začalo působit vcelku nepříjemně, ale vesměs nic víc. Silnější 2*.

Líbánky (2003)

Nečekejte nic víc než jen vcelku milý příběh se sympatickými herci, kde se možná občas zasmějete. Chybí však lepší příběh.

Zelený sršeň (2011)

Občas vtipné, dobře akční a výborný Waltz. Jenže to mi nestačí, abych si film užil naplno a dal alespoň o jednu hvězdu více. Sice jsem toho od filmu moc nečekal, což je asi lepší, ale mohlo se z toho vytěžit více.

Mechanik zabiják (2011)

Přes počáteční nudu, kdy jsem myslel, že film vypnu, se naštěstí tempo poměrně změnilo a začalo se mi to líbit. I tak ale nebylo naplněno mé očekávání.

Šílená / Krásný (2001)

Příjemní herci a poměrně dobrý příběh s problémy hlavní představitelky není sice kdoví jak vydařený, ale vesměs se povedl.

Insidious (2010)

Konečně jsem se dočkal nového hororu (vyjma Scream 4), který mě velmi oslovil nejen svou lekavostí a strašidelnými scénami, ale i dějovou nápaditostí. Popravdě jsem se několikrát dost vylekal, což je samozřejmě dobře. Prakticky vše dobře ladilo, takže za mě silnější 4*.

Zkus mě rozesmát (2011)

Očekával jsem, že mi tato komedie sedne a naštěstí se tomu tak stalo. Všechno je tak mile zábavné s dobrými herci, kteří v tomto žánru uspějí bez větších problémů. Film nenabídne nic nového, ale způsob humoru a pohodovosti ve mně zanechal dobrý zážitek.

Obřad (2011)

Při sledování The Rite mi chybělo více "akce" nebo cokoli, co by film dokázalo vymanit z určité linie, která mě nedokázala ničím překvapit a po chvíli již byla nudnější. I přes toto negativum je několik pozitiv. Určitě jsou jimi herci a (i když kolísající) děj. Dejme tomu, že film u mě jakžtakž obstál.

Vřískot 4 (2011)

Těšil jsem se až si v kině sednu do sedačky a uvidím dobrou podívanou, i když po nevydařené trojce byly obavy na místě. Hned od začátku jsem se dobře bavil, a to jak humornými dialogy a odkazy, tak i hororovou akcí. Dlouho se mi nestalo, abych každou chvíli měnil názor na záporáka a ještě k tomu ho správně netipl. Vlastně je dobře, že jsem si nebyl jist po celou dobu filmu. Pokud bude pokračování, těším se.