Hlavně nezávazně (2011)

Sice jsem se na Portman velmi těšil, ale pořád jsem se obával průšvihu. Ten se naštěstí ani nekonal. Snímek sice disponuje mnohými klišé, které známe z velkého množství filmů, ale dokáže i pobavit. N.P. je krásná, milá a občas i vtipně trhlá, což dělá nenáročnou a vydařenou podívanou.

Londýnský gangster (2010)

Nevím jestli je to jen můj pocit, ale kdyby nebylo K. Knightley, tak by se asi moc nestalo. Kupodivu musím zmínit Farrellovu filmovou sestru, která mě pobavila. Ke spokojenému zážitku bych však potřeboval více humoru a akce.

Zlatý kompas (2007)

Dejme tomu, že efekty stály za to. Stejně tak výkon Kidman, ale pro mě je to velmi málo. Nebýt právě Nicole, tak se snad ani nedokoukám dokonce.

Občanský průkaz (2010)

Konečně jsem se dočkal více než dobrého počinu v naší kinematografii. OP je sice místy zábavný, ale dobře poukazuje na problémy tehdejší doby, i když jsem je samozřejmě nezažil. Po všech stránkách vesměs spokojenost.

Hranice života (2005)

Velmi kvalitní kousek ve svém žánru, kdy jsem přesně nevěděl, co se ve filmu děje a vlastně ani po jeho skončení mi to nedošlo. Herecky vše klapalo parádně.

Bastardi (2010)

Nemyslím si, že by se jednalo o vyloženě špatný film, ale mohl jít více do hloubky daného problému. Docela se mi líbily některé hlášky.

Světová invaze (2011)

Prvotní komentáře mě sice odradily, ale ne na dlouho. A je to vlastně dobře. Vesměs se mi líbila kamera a i to ostatní kolem.

Uvnitř (2007)

Takovéto filmy se nehodnotí lehce, ale brutální to bylo. Sice to není můj oblíbený žánr, ale celkem to ušlo.

Fotři jsou lotři (2010)

Může to být nejhorší film z této série, může být i místy uhozený, ale občas jsem se dobře pobavil. Nic víc jsem ani nechtěl.

Akta X: Chci uvěřit (2008)

Pro mě už tento počin není tím pravým a spadajícím pod značku Akta X. Čekal bych asi něco jiného, ale moc mě toho nepřesvědčí k pozitivu. Film je dějově průměrný.