• Fantasy

Van Helsing (2004)

Když sou na filmu nejlepší titulky, tak je něco špatně

3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (seriál)

Ačkoliv považuji Donutila za jednoho z našich nejzajímavějších herců, tak často ho zase vidět nemusím. Některé povídky byly ale velice povedené. něco mezi 2 a 3. Nakonec 2 díky opravdu slabým epizodám.

Zodiac (2007)

Fincher je borec. Trochu sem se bál té stopáže, ale zbytečně. Film má skvělé tempo, stále se něco děje, stále to někam spěje...ale...kdo viděl, ví o čem mluvím. Od scény, kdy je Gyllenhaal ve sklepě jsem byl jak na jehlách, napětí by se dalo krájet. Toliko k pocitům. Pokud jde o herce, vede si Zodiac velmi dobře. Obsazení je skvělé, především Mark Rufallo mě přesvědčil, že je skvělí herec, a to nejen proto, že se nechal přemluvit k tomu příšernému účesu. Robert Downey Jr., je dobrý vždycky, stejně jako Edwards. Možná jen místo Gyllenhaala bych si dokázal představit třeba Nortona, ale mohlo to být i horší...

Mortal Kombat 2: Vyhlazení (1997)

Jasně, že je to hrozná sračka, která si asi zaslouží odpad, ale hru sem pařil téměř celé dětství a vidět postavy ze hry na plátně mi tak v 12 přišlo fakt hustý:)

Nekonečný příběh 3 (1994)

Jedna hvězda z nostalgie. Když mi bylo tak 10, tak se mi docela líbilo a možná sem to i dokoukal

Prostě sexy (2002)

Uplnej odpad to není snad jen díky 3 ne-uplně trapnejm vtipum a prostě sexy hlavním představitelkám. Jinak se stydím, že sem to kdy viděl.

Dr. House (2004) (seriál)

Jako u většiny seriálů, i tady je nejlepší začátek a další série už ztrácí šmrnc. Ale postava Gregory House M.D. je natolik zajímavá, že seriál může stát na ní a nikomu to moc vadit nebude. Jen škoda, že se rozpadl starý dobrý tým..

Grindhouse: Planeta Teror (2007)

Tohle byl nářez, ale můj šálek kávy určitě ne. Oceňuji kýble černého humoru, které nám Rodriguez bezostišně hází přímo na hlavu, přesto jsem se chvílemi nudil. Rose McGowan mi navíc není nijak zvlášť sympatická a na stravitelnou míru u mě stoupla až po upgradu:)

Grindhouse: Auto zabiják (2007)

Ach těch ženských keců na mě bylo moc. Jasně je to áčko, který je natočený jako béčko a má být áčko, ale přesto je béčko, nebo možná áčko s čárkou. Druhá půlka je zajímavější, ale představoval bych si jiný konec. SPOILER - prostě sem fandil Kurtovi