Mortal Kombat: Rebirth (2010)

1103. hodnocení: Rozhodně dobrej počin, kterej by si zasloužil dotáhnout do filmové podoby. Výslech, kterej bych nechtěl nikdy zažít a pak sposuta krve a velká řežba, která snad uspokojí všechny masochisty. 3* dávám jen proto, že je to spíš promo video a doufám, že tohle jednou bude třeba jako základ pro nový díl Mortal Kompat. 3*

Zúčtování s minulostí (2001)

1099. hodnocený film: Bláznivá německé komedie, kde se banda pankáčů bouří proti režimu. Til Schweiger mě vážně baví a je zde spouta jiných vtipných rolí. Není to jen hloupá komedie, kde jde o to, jak zabít čas, ale tahle komedie myslí i na diváka. Ukazuje mu spoustu vtipných momentů, dobré herecké výkony, vtipnou zápletku i povedené rozuzlení. 5* si tenhle film ode mě zaslouží. 5*

Zakázané království (2008)

1097. hodnocený film: Jackye Chan a Jet Li jsou zárukou kvalitních akčních soubojů. Tohle je jenom obyčejná kungfu podívaná, která je doplněná o střídání děje v čase současném a děje v minulosti staré Číny. Spousta dobré akční podívané, podpořené skvělými hereckými výkony dvou bojovníků a pak také průměrný příběh, stačí právě na 3*, které filmu uděluji. 3*

Provaz (1948)

1095. hodnocený film: