Rec 2 (2009)

1082. hodnocený film:

Noc hrůzy (1986)

1080. hodnocený film:

Okno do dvora (1954)

1079. hodnocený film: Jako malej jsem tenhle film viděl a opět jsem jej toužil vidět. Naštestí se mi to opět podařilo v českém znění a musím uznale přikyvovat nad dokonalostí Alfreda Hitchcocka. Opět v hlavní roli Hitchcockův dvorní herec James Stewart a opět podal naprosto dokonalý herecký výkon. Navíc jsem byl přímo okouzlen překrásnou Grace Kelly, která byla nejenom krásná, ale i velice talentovaná herečka. Film, ač se odehrává na jednom místě a je zde velice málo vzruchu, tak je neskonale napínavý a skvěle vymyšlený. 5* si film zaslouží a mohu jej proto doporučit všem, kteří chtějí napětí i kvalitní zábavu najednou. 5*

Bournův mýtus (2004)

1077. hodnocený film: Po shlédnutí Skryté identity mohu jen s úžasem říci WOW. Tak tohle byla opravdu pecka! Film, který připomíná agenta 007 Jamese Bonda, kde je hrdina Jack Bourne přeci jen realističtější, surovější, akčnější a ještě vychytralejší. Matta Damon je skutečně extratřída a jen tak asi nemá mezi současnými mladými herci konkurenci. Myslím si, že právě on měl být oním náledovníkem Pierce Brosnana a převzít po něm roli Jamese Bonda. Jinak tento příběh, kde se dění pořád odehrává na jiném místě a Jason Bourne se vyhýbá všem nástrahám, je naprosto brilantní. Vím, že mě ještě čeká shlédnout Bourneovo ultimátum a že tím končí příběh o Jasonovi Bourneovi, ale taky vím, že určitě budu zklamanej, že tím tak skončí jedna skvělá série, která patří mezi ty nejlepší akčňáky společně se Smrtonosnou zbraní. 5* si snímek jistě zaslouží a já jen mohu zatleskat. 5*

Láska a jiné závislosti (2010)

1075. hodnocený film: Anne Hathaway je nebývale krásná a vynikající herečka, která už pro mě není neodmyslitelně spojena s filmem "Deník princezny". Naštěstí se ukázala už i v dalších filmech a musím uznat, že jí to vždycky sluší. Má krásné tělo, ohromně smyslný oči a rty a je pro mě dokonalým ztělesněním krásy. Na to jak je mladá, tak je i neskutečně talentovaná a tady se jí povedlo dokonale ukázat nejen její vnady, ale i herecký um. Jejím kolegou byl Jake Gyllenhaal, který působil jako prodejce léčiv. Tak se s ní i seznámil a do ní se zamiloval. Jí šlo však pouze o sex a nechtěla se na něj nikterak vázat. S tím se on ale nechtěl nikaj spokojit a nepolevoval ve svém snažení. Zajímavý a dojemný příběh, který může leckoho chytit. 5* si film zaslouží a je vhodný pro muže i pro ženy. 5*

Bolest bez příčiny (2009)

1074. hodnocený film: Konečně další skvělý film s Tilem Schweigerem, který se mi dostal do ruky. Skvělý příběh o muži, který zápolí se závislostí na alkoholu, neschopnosti dostát svým slibům a následně i se svým osudem. Svou vinou totiž přijde při nehodě o nohu a tak pro ně j končí možnost se vyžívat při jízdách na kole, které je pro něj vším. Svůj žal a zmar utápí v alkoholu, ale i v mnoha ženách, které mu zahojí bolístky vždy jen na krátkou chvíli. Tenhle film má ode mě 5* a hrozně jsem rád, že jsem jej mohl vidět. 5*

Kámoš (2006)

1073. hodnocený film: Už jsem si zvykl na herecké výkony Jürgena Vogela a Daniela Brühla, takže jsem věděl, že odvedou maximum, aby film dostal ty správné grády. Skvěle vymyšlený film, kde Karl (D.B.) je vyhecován svým šéfem a stane se na pár dní převozcem aut. Zde se seznámí s Hansem (J.V.), který si žije život po svém. Jezdí nahý, miluje ženu, i když vím, že mu odejde do Barcelony (přesto si ji chce vzít). Oba pak najdou společnou zálibu v autech, která se pro ně stanou vášní. Společně pokoušejí ženy, jezdí nezákonně a hlavně si užívají života. Pak se ale stane to, že se Karl zamiluje do Hansovi vysněné "královny" a ona jeho city opětuje. Na chvíli se rozejdou, ale pak se ukáže síla jejich přátelství a dají se zase dohromady. 5* si tenhle film zaslouží a i je získá, neboť ti dva jsou prostě fenomenální. 5*