• Pohádka

Top Gear (1978) (pořad)

Nejsem fanda do aut a auta třídím na osobní a nákladní a pak bodle barvy, ale u tohoto vždy ytvrdnu

Sonny ve velkém světě (2009) (seriál)

viděla jsem z disney dilný cekem 3 seriály a tenhle se mi líbil nejvíc

Čarodějův učeň (2010)

jsou to slabší 4 hvězdičky, ale za kouzelnej úklid si to zaslouží

Kajínek (2010)

Jen tak dál - skvělá varianta mezi českým a americkým filmem

Na vlásku (2010)

ten kůň mě uzemnil - nejlepší zvířátko od dob Oslíka a Kocoura, pohádka roku, opravdu doporučuji

Šťastný a veselý Madagaskar (2009) (TV film)

Líbí se mi to víc než původní Madagaskar, a ona ukecaná holčička je naprosto dokonalá.

Megamysl (2010)

Věta No, you cant mě dostala do kolen.

Ledové ostří 3: Splněný sen (2008) (TV film)

hodně vykuchaná jednička, která ne jen, že hojně kopíru předchozí film a nápady, ale dokonce i věty.

Rocky Horror Picture Show (1975)

Začátek byl naprosto dokonalý a zaslouží si i 5 hvězdiček, ale si v půlce se to zlomý písně jsou již nudné a nějak mě i přetalo zajmat co se s kým stane a nelogičnost nalepená na nelogičnost a nezajímavý děj tento film pohřbý, ale i v této drůhé půlce je pár dobrých scén, takže po zprůměrování nám vyjde průměrný film, Takže dobrý - za 3.

Harry Potter a Relikvie smrti - část 1 (2010)

Celá serie krásně dospěla od příjemné pohádky k akčnímu dramatu, stejně jak dospívali fanoušci této série a tento bezesporu nejlepší díl série nás připravil na dokonalé finále, které by mělo být filmem číslo jedna v příštím roce. Nyní nezbývá než doufat, že druhá část finále série bude stejně dobrá jak jeho začátek.