Bitch Slap (2009)

Je to blbost, ale pastva pro oči a když si řeknu po pul roce: chtěl bych se na to podívat znova (ať už to má jakýkoliv důvod), tak si to ty hvězdy prostě zaslouží :-)

Divadlo hrůzy (1976)

Nevím co si o tomto kusu mám myslet. Natočit film o zvrácenostech a sadystickech choutkách dobrej nápad, ale chce to i nějaký herecký výkony a ty tu nejsou žádný. Když už se mělo něco brutálního dít, tak se to divně ustřihlo nebo se k tomu použily rekvizity, který bych našel v krámku s hračkama a v ledničce. Velké mínus za bobry a další mínus za liliputa (tento týden už jich na mě bylo fakt moc - viz. film Willow)

Po zániku Země (2013)

Od M. Night Shyamalana příjemné překvapení. Místama byl film docela utahanej, ale finále parádně vygradovalo. Smithův nesympatickej synek dostal pro sebe až zbytečně moc prostoru,ale bylo vidět že se snaží, tak jsem přimhouřil očko. Jen ten prostej děj mohl být víc rozvinutej, otec a syn se vysekaj na planetě, otec pošle syna přes les aby vystřelil světlici, no žádnej šlágr. efekty jsou ale na velmi dobré úrovni, pro fanoušky sci-fi a deštných pralesů určitě vřele doporučuju.

Kill 'em All (2012)

Bitky od začátku do konce (občas i hodně dobrý bitky) , ideální film, ale ta kamera a pocit, že se to natáčelo u nás ve středisku to uplně zazdily. Hvězdička za Ammaru Siripong - pokoukáníčko.

Insidious 2 (2013)

Po dobré jedničce ještě lepší dvojka. James Wan opět boduje, škoda že už ho horory přestávají bavit. No, lekačky dokonalý, i já jsem se jednou pořádně lekl a že něco vydržím. Atmosféra by se dala krájet, po prvních dvou minutách jsem měl husinu až na patách. Krásně dějově propojené s jedničkou, až nečekaně, člověk u toho musí i trošku zapojit mozkovnu. Posledních 10 vteřin filmu opět husina a to jsem věděl že bude trojka, takže jsem něco takového čekal.

Podfukáři (2013)

Mám rád filmečky ve stylu Dannyho parťáků nebo Leverage , takže jsem si Podfukáře náramně užíval, jen mi občas přišlo pár triků zbytečně počítačově upravenejch, ale promyšlené na jedničku. Woodyho Harrelsona moc nemusím, ale tady se své role dokonale chopil a nedokázal bych si místo něj představit nikoho jiného. Twist na konci samozřejmě nemá chybu. Maximálně dopořučuju.

Našrot (2013)

Člověk se párkrát zasměje (což se od komedie očekává). Na odreagování stačí. Hvězdička navíc za líbající se hyspánky.

Willow (1988)

Těch liliputů tam bylo opravdu víc než dost, to není nic pro mě, ale na druhou stranu vydařené efekty na tu dobu. Nad vodou mě držel fakt, že to má pod taktovkou George Lucas. Je vidět, že snaha natočit velkolepé fantasy tam byla, ale kdybych to viděl před 20 lety, tak bych se na to dnes podruhý už koukat nechtěl. Je to základ kulturního dědictví, ale mezi TOP 500 to pro mě nepatří :)

Banán (2010)

Kucí nezklamali :-)

Já, padouch 2 (2013)

Srovnatelné s jedničkou, nebýt těch úžasnejch žluťásků, tak by to nebylo ono, ale Kevin a Dave mě rozsekali při každém jejich čísle. Finální písnička Mimoňů alias Village People je nářez. Nemám co vytknout, nechyběla ani romantika, ani ''lekačky''. Bla bla blaaaaaaaaaaaaaa:-))))