10 pravidel jak sbalit holku (2014)

Hvězdičku za Donutila, ten opět nezklamal, ale jinak nic extra. Alespoň průměrná romantická komedie, což je na české poměry úspěch. Že bych se ale někdy zasmál, to se říct nedá. 41%

Fantom opery (2004)

Příjemné překvapení u kterého tu stopáž člověk vydrží, ikdyž je půlnoc. Gerard Butler taky překvapil, furt jsem čekal kdy vytáhne bouchačku nebo meč a všechny je tam rozseká. Role se každopádně zhostil na jedničku. Hudba je taky hezká a ta hlavní píseň by se mohla poslouchat dokola. Jinak výborná kamera jako u málokterého filmu, po zkouknutí které filmy má kameraman na starosti mi to bylo jasný. 71%

Chraň nás od zlého (2014)

Podle traileru jsem čekal větší nářez, ale špatný to nebylo. Spousta pasáží kde se nic neděje a atmosféra je taky někde mimo. Pár lekaček tam bylo a vymítání znám už pomalu z každýho filmu, takže nic převratnýho. 54%

Dovolená za trest (2014)

Bylo příjemné vidět Drew a Sandlera zase pohromadě, na kvality 50x to určitě nemá, ale i tak to byla dobrá komedie, kterých zase tolik není. Spousta vtipných scének, takže spokojenost a Terry Crews opět perlil :-) 77%

Babovřesky 2 (2014) odpad!

Jednička jako přes kopírák, jen o trošku míň ubožejší a trapnější. Pousmál jsem se jen jednou, ale to je u scének se zhuleným člověkem celkem zaručený, takže žádný umění. Každopádně opět dvě hodiny života naprosto v prdeli. 7%

Pomsta mrtvého muže (2013)

Průměrný akční thriller s lehce romantickým pozadím. Zkouknout a zapomenout. 56%

Lucy (2014)

Typický Luc Besson, film je našlapanej akcí, ale zároveň je tak trošku divnej. 90 minut uteklo neuvěřitelně rychle a ani jsem si nestihnul dojít do ledničky pro pívo a to už je co říct. Možná tomu chyběla delší stopáž s propracovanějším dějem, potom by to nemělo chybu. Scarlet a Morgan oba hráli na jedničku. 75%

Dědictví aneb Kurva se neříká (2014)

Náznaky starého dobrého Bohuše tam byly, ale to je vše. Vše ostatní bylo jako špatně natočený sedmsetosmdesátý díl Ulice. 14%

Zahrada slov (2013)

Kreslená animace už snad nemůže být dokonalejší, člověk někdy ani nepozná jestli je to kreslený nebo ne. Příběh je celkem průměrnej, nebo spíš nejsem ten správnej japonec abych se do toho tak vžil :-) Dramatická scéna na konci neměla chybu, ale ta holka to prostě zazdila tím vodopádem slz :-) 61%

Přežijí jen milenci (2013)

Asi tento film nechápu. Nic se tam prostě neděje. Kdybych měl vyprávět děj, tak se vejdu do dvou slov: Unudění upíři. 15%