O myších a lidech (1992)

Vynikající román od Steinbecka, krásně zpracovaný, jediná věc, která mi to kazila bylo to, že jsem znal konec ze školy, kdyby to tak nebylo. Jinak Malkovich byl skvělej a Sinise taky. Film byl v podstatě jen o nich a bylo to perfektní

Zakletý v čase (2009)

Strašně jsem se těšil, ale jsem zklamanej. Pořád jsem se v tom ztrácel a pořádně jsem si to neužil.

Přátelé (1994) (seriál)

Teprve na přelomu roku 2009/10 jsem se dostal k tomu, abych začal sledovat Přátele. A jo baví mě, hodně. Sice Phoebe je trošku mimo mísu. Joey je takovej trouba, ale baví mě Monica, Chandler a hlavně Ross a jeho grimasy.

Společnost mrtvých básníků (1989)

Naprosto skvělej film, silné emoce na konci "captain, my Captain." Skvělá role pro Roerta Seana Leonarda. Samozřejmě, že se mi libil i Robin anebo Ethan Hawke. Ale "dr. Wilson" byl pro tento příběh stěžejní.

Nutné k přežití (2006) (pořad)

Jmenuju se Baer Grylls a sežeru cokoliv co mi pomuže přežít. Mě tenhle seriál, kde se bojuje o přežití, baví. Sice občas mě ten týpek až moc udivuje, ale to je muj problem. Samozřejmě byy se bojovalo ještě úplně jinak, kdyby tam nebyla kamera, ale to bych to pak nemohl hodnotil jako super seriál

Casino (1995)

Mě v těch filmech prostě vadí vypravěč

Kdopak by se vlka bál (2008)

Po dlouhé době jsem příjemně překvapen českým filmem. Tahle "pohádka" byla příjemná, pěkně se na ní koukalo, Řezníček v roli táty naprosto skvělej, stejnak byla dobrá i Čvančarová jako matka a samozřejmě ta holčina co hrala Terezku. Svym zpusobem to bylo zajimavý a originální.

Jennifer's Body - Bacha, kouše! (2009)

Film je dost velká blbost, Megan je umělá, stejně jako Angelina Jolie, někomu se to líbí, ale mě ne. Je tu troška krve, černý zvratky, což jsem nepobral. Z tohohle filmu ve mě přetrvá leda hudba ta byla výborná, a taky skupina - Adam Brody byl jako zpěvák, dobrej. To je asi tak vše, prostě průměr na kterej hodně brzo zapomenu

Hvězdný prach (2007)

Jedna z nejrásnějších pohádek a romantik. Dokonalý všechno. Nejlepší byl pirát a pak taky samozřejmě princové....

Pátek třináctého (2009)

Tak za prvé, od Remaku jsem čekla něco jiného. Tohle remake nebyl. Za druhé začátek byl takovej divnej, druhá půlka už byla fajn. Jason to pěkně kosil. Bylo vtipný, když mu číňan nabízel hokejku. Konec mě zklamal, ale bylo jasný že pokračování bude