Věčný svit neposkvrněné mysli (2004)

V první řadě vynikající herci, jak Jim Carrey, tak Kate Winslet jsou super. Taková poutavá melancholická výprava. Hudba k tomu filmu byla naprosto skvělá, moc se mi líbila. K příběhu, to že si tě někdo může vymazat z paměti, to kdyby vážně fungovalo, tak by to byl masakr. To jak se Joel snaží uniknout, nebo schovat Klementine, to je fajnová záležitost. To smiřování na konci. HMMM. Opravdu skvělý zážitek. Ale ten konec, ten konec mě prostě donutil k plnému hodnocení.

Pohádky na dobrou noc (2008)

Pěkná pohádka se Sandlerem, zajímavej námět s plněním dětských verzí pohádek, to se mi líbilo. Jinak klasika, bylo všechno čekané, to se nedá nic dělat. Naštěstí tam nebylo tolik toho humoru od Sandlera, který mi nesedí.

Expres (2008)

Zajímavý sportovní film, který vlastně ani tolik není o vítězstvích na hřišti, ale spíš vypráví o černošském o klukovi, který nemá tolik štěstí. Sice je tu i klasický sportovní vrchol. Byl nejlepší a dokázal to, ale to co se stalo potom, mě vážně dojalo. To už tak ohraný a klasický není. Doporučil bych všem, co jim tolik nejde o sportovní výsledky.

Donnie Darko (2001)

Tohle je film, který po mě pokaždé vyvolá zvláštní dojem. Pokaždý na mě působí jinak. Sourozenci Gylenhaalovi předváději skvělý výkon. Strašně mě baví debaty s kámošema o to, co to vlastně znamenalo. Třeba to prolnutí oka, nebo to jak na konci zamává mámě...

Kill Bill (2003) odpad!

Kromě tohohle existuje snad už jen jeden film u kterýho jsem stihnul usnout dvakrát. Mě to fakt nebavilo, co víc, příslo mi to absolutně nezajímavý. Mimochodem ten druhej film u kterýho jsem usnul bylo pokračování.... Myslím, že můj postoj k tomuhle filmu je více než jasný

Noční můra v Elm Street 2: Freddyho pomsta (1985)

Mě tady více než dobře pobavil Freddy. Hned dvakrát to bylo tak neodolatelné. Vynikající smrt trenéra, ta byla fakt dobrá. A hlavně pak na konci, když Freddy přišel na scénu u bazénu. Vynikající vstup.

Neuvěřitelná cesta (1993)

Jestli si to dobře pamatuju, tak tohle byl snad první film, který mě rozbrečel.

Bolt - pes pro každý případ (2008)

Tenhle film mě vážně hodně bavil. Celou dobu jsem se ani neodrhnul od obrazu. Jedna věc mě však zaujala. Já podezřívám tvůrce, že se moc koukají na How I Met Your Mother. Nejenže ten agent byl celej Barney, stejně tak i časté používání slova awesome. Ale nejvetší korunu tomu nasadili holubové při vyprávění příběhů. Když před něj předstupuje ten druhej a první prohlásí "Wait for it" už stačilo jen "Legendary" a podezření bylo kompletní

Hospoda (1996) (seriál)

Naprosto super seriál, já se u něj vždycky odreaguju a pobavim. Doporučuju všem co se líbí Comeback, tohle je o poznání lepší. A ta enkláva herců v hlavních rolí co se tady sešla..... Paráda Tak za 4, ale když tady vidim to hodnocení tak plnej počet