Protiúder (2002)

Schwarzenegger je zpět.Myslel jsem si že to bude určitě blbost - mýlil jsem se.Moc mně to překvapilo.Schwarzenneger hraje moc dobře.Scénář je napsaný velice dobře.Konec ten jsem nečekal.Fakt dobrý.

Probuzená smrt (2004)

Moc dobrej film.Zase po dlouhý době Van Damme natočil něco dobrýho.Trošku mi to připomínalo Smrtonosnou zbraň4( zase si někdo vezme domu Číňany a zase má problémy).Fakt slušný!!!!!!Prostě průměr.

Terminátor 3: Vzpoura strojů (2003)

Ženská jako zlý Terminátor?????To už je trochu moc.Schwarzenegger hrál docela slušně ale je škoda že někdy to vypdalo jako komedie například: " Řekni to mé ruce" .

Terminátor 2: Den zúčtování (1991)

Lepší než jednička a to ve všech směrech.Z Roberta Patricka šel někdy strach.A pak hláška HASTALA VISTA BABY. Nejlepší sci-fi film co kdy byl natočen.Kam se hrabe Matrix.

Terminátor (1984)

Výbornej scénář.Možná je to taky trochu reálné protože stroje se můžou zbláznit.James Cameron vytvořil novou bránu do sci-fi světa takže SUPER.

Univerzální voják: Zpět v akci (1999)

Ja vím je to blbost když si řekneme vždyť Van Damme byl v jedničce mrtvej a teď je zase mezi živými ale já se dobře bavil.Nejlepší je to v tom bordelu.

Univerzální voják (1992)

Na tu dobu si myslím že je to hodně dobrej film.Van Damme tam hrál sice takovýho dementa ale ty *** jsou za Dolph Lungrena ten hrál skvěle!!!!!!!!!!!

Kameňák 2 (2004)

Tak to je ohodně slabší než jednička.Vtipy tam jsou dobrý to jo ale ta babka, je hnusná,má divný zuby a je uchylná.Je už to takovej podprůměr.

Kameňák (2003)

Já si nemůžu pomoct.Uznávám že je to kravina ale já se dobře bavil hlavně když tam byl malej Pepíček. :-)

Vyjednavač (1998)

Je to reálnej film.Ale mohlo by to být klidně o něco málo kratší, třeba tak o 20 minut.Jinak bych dal *****