Timecop (1994)

To zápletka by tam byla ale to je asi tak vše.

Není úniku (1993)

Začátek je dost dobrý ale je to dobrý asi tak do 30 minut pak to upadá a je to nudný a pak to začne být zase zajímavý až ke konci.Takže co říct? je to průměr a Rosanna Arquette je dokonalá.

Dvojitý zásah (1991)

V roce 1991 tenhle snímek musel být hit.Ale i dneska to patří mezi ty lepší filmy.Van Damme hraje výborně.A Bolo Yeung?????Tomu bych s chutí takovou vrazil....role záporáka mu moc dobře sedla.

Lví srdce (1990)

Průměrnej film.Ale ten poslední zápas ten je dokonalej.

Kickboxer (1989)

Prostě hodně kvalitní béčko.Tong Po hraje super magore který kope nohama do sloupů.Jean Claude Van Damme předvádí to co ještě nikdy ( myslím tím bojové umění ).

Černý orel (1988)

Kravina........kravina.Možná kdyby se to někdo natočil dneska s větším ropočtem tak by to bylo dobrý.

Krvavý sport (1988)

To je dnes klasika.Dobrá hudba a na Van Damme dobrej film.Zápasy jsou vážně super.

To (1990) (TV film)

Potom co jsem to zkoukl, jsem se bál jít na záchod a by tam na mně ze záchodu nevykoukl Pennywisse.....to se stává málokdy a bych se takhle bál u nějakého hororu.Dal bych klidně 5 hvězdičky ale ten konec mi přišel trošku moc pitomej. Ale jinak asi jeden z nejstrašidelnějších hororu co jsem viděl.

Liga výjimečných (2003)

Po všem co jsem si tady přečetl musím napsat že mně to mile překvapilo.Je to mezi 3 až 4 hvězdičky ale mně se to líbilo hodně takže dávám za ****.Jen ty efekty by mohli být lepší.