Rambo: První krev (1982)

Tohle jsem naposledy viděl když mi bylo asi 8 let a teď po 6 letech jsem to viděl znovu ( dokonce jsem si to koupil na DvD ) a i po těch letech musím říct že je to prostě SUPER.Scénář je tak dokonalý a hlavní hrdina v podaní Sylvestera Stalonneho je prostě dobrý( asi první film ve ktereém hraje jako pořádný herec) .Kdybych mohl dát více hvězdiček tak bych dal více.

3000 mil na útěku (2001)

Průměrnej film do kterýho se mi nehodí ani Kurt Russel a už vůbec né Kevin Costner.Ale scénář je doclela dobrej.

Team America: Světovej policajt (2004)

Já jsem hodně divnej magor ale tohle se mi docela líbilo:Asi je to lepší než South Park: Peklo na zemi.Byla v tomto filmu skvělá hudba , škoda jen, že ten konec byl tak zkaženej.Ale jinak to bylo fakt dobrý.

Zúčtování v Malém Tokiu (1991)

Ty Kennere, kdyby jsi umřel tak ti chci něco říct......máš to největší péro co jsem kdy viděl. Co na to říct je to kravina ale dobrá kravina.

Blade 2 (2002)

Řekl bych že o něco lepší než jednička.Snipes je zase sakra " cool ".A ten šok že Whistler žije mně dostal. :-)

Blade (1998)

Tak tady k tomuhle mam dvě věci: Super "cool " akce a hlavně ten konec.tohle může být jedině za 5 hvězdiček.

Zjizvená tvář (1983)

Sakra.To je hustej film.Vynikajcí hudba.Al Pacino hraje tak jako ještě nehrál a Michelle Pfeiffer bych nepoznal.Přál jsem si aby to bylo tak o 20 minut delší.

Ricochet: Odražená střela (1991)

John Lithgow hraje magora ale hraje ho dobře.Denzlovi nemám co vytknout.Ale dal bych ****** nebyý toho konec ten nebyl nic moc.

Sběratel kostí (1999)

Výborný.Slabší odvar S7DM ale je to taky koukatelný takže za ****.