• Pohádka

Tetička (1941)

Miluji tento film,Ferenc Futurista jako vlídný i velmi tajemný služebník zde opravdu exceluje a myslím že to je jedna z jeho nejvýznamnějších rolí v životě.Jinak skvělá Růžena Nasková,standartně hodný František Smolík a ostatní herci kteří se velmi dobře zhostili role hrabivé rodiny i Lída Chválová se svým "já se bojím" dělají z tohoto filmu jednu z neljepších komedií svého času.

Bůh s námi - od defenestrace k Bílé hoře (2018) (TV film) odpad!

I když jsem dopředu o filmu neslyšel,tak nějak jsem tušil co ČT vypotí za shit když jsem ho uviděl v programu a nemýlil jsem se,opravdu mne čím dál víc štve že musím přispívat na něco co nechci a co sleduji jen v krajním případě anebo jako v tomto případě,abych si potvrdil že bezedná žumpa jménem česká televize zahnívá čím dál víc.Za mne odpad jak sviňa.

Hvězdná brána (1994)

Ti co tady kritizují Stargate by si asi měli raději pustit třeba komisaře Rexe,třeba je to uspokojí,pro mne to je prostě FENOMÉN HVĚZDNÁ BRÁNA. 5*

Trucky na ledě (2007) (pořad)

No,jako někdo má za sebou 30 let v kamionu můžu říct,díky za naše zimy :-)Nejlepší je Liza,s tou bych jel no:-))Jinak přijde mně to dost nahrané, z pohledu furt toho profesionála,kdo nezažil třeba Mohelničák nebo Vrchy jako by nebyl.......

Život Muhammada (2011) (seriál) odpad!

Naivně jsem si myslel že dokument je o opravdové osobnosti,Muhammadu Alim,ale toto je opravdu moc i na mne.A samozřejmě kdo nám to cpe do hlaviček? Že by ČéTé.........

Voják (2006)

Nejlepší záběr tohoto filmu bezesporu byl když se Robert Patrick podíval do zpětného zrcátka pohledem T-1000.

Terminátor 2: Den zúčtování (1991)

Klasika nejvyššího kalibru,když jsem ji viděl poprvé s pirátským dabingem nebyl jsem ještě týden schopen myslet na nic jiného.A teď 3Déčko,tak to si teda nenechám ujít i když do kina teda moc nechodím.A doufám že to bude prodloužená verze kterou mám dyvku,nejvic se mi líbilo když John učil Arnolda zasmát se,ten jeho koňský úsměv stál opravdu za to :-) Jenom mám obavy že příští váka v roce 2029 nebude proti strojům ale proti islamistům a v tom případě nás opravdu bůh ochraňuj.A vstala z místa bejby :-)

Columbo - Rekviem pro padající hvězdu (1973) (epizoda)

Klasický Colombo opět zdárně vyřešil zapeklitý případ.Člověk by nevěřil jak často Hollywodské celebrity vraždí.Ale to se teda nejdříve měli podívat právě na Colomba :-p

Hitlerův poslední rok (2015) (TV film)

Toto by se mělo dávat častěji aby lidi viděli čeho jsou "lidi" anebo "nadlidi" jak si němci říkali schopni.Rusové páchali na německých civilistech taky strašné zvěrstva ale poupravím pořekadlo "jak se do Ruska volá,tak se z Ruska ozývá".Je neuvěřitelné kolik obětí má na svědomí jediný,(nechce se mi ani napsat člověk)parchant.Doufám že jestli existuje nějaké peklo tak se smaží na tom největším rožni co tam mají.