Slečna bestie (2020)

Zbytočne dlhé, nudné a trápne. Tento film je ďalší z "hororov" pre deti ktoré nie sú skoro ničím zaujímavé, musia mať v sebe aspoň jedného homosexuála a hlavne trápne hlášky. Prvých 10 minút je paráda. Vraždy sú úžasné a atmosféra tiež. No potom to už ide niekam do hlbín a film začína strácať všetko čo si predstavíte pod slovom horor. Výnimkou sú vraždy ktoré zostávajú a sú dosť krvavé a podarené. Pozerať sa na Vincea Vaughna ako sa hrá na šesťnásť ročné dievča, správa sa ako gay a bozkáva sa s tínedžerom bolo definícia slova utrpenie. Ku koncu som si myslel že filmu dám aspoň tri hviezdičky ale keď spomínam na tento film tak myslím väčšinou na to negatívne. HODNOTENIE: 4/10

Chůva na zabití: Krvavá královna (2020)

Úplne zbytočné pokračovanie ktoré nemá poriadny príbeh a nedáva žiadnu logiku. Killer Queen má prvú hodinu takmer tie isté zápletky a scény ako jednotka no potom tam už je trocha originality. Vtipy sú trápne, návrat vrahov z predošlej časti spravil Netflix iba kvôli tomu aby čo najviac zarobili a vraždy sú nudné. Nájdu sa tu niektoré výnimky ako napríklad rozsekanie vrtuľou alebo prepadnutie sa do pekla ale chyby sú tu také isté. Trápne, narýchlo natočené a nudné. HODNOTENIE: 4,5/10

Chůva na zabití (2017)

Prvých cca 20 minút som sa celkom nudil ale od prvej vraždy to šlo svižne. Film sa snaží byť strašne cool a v niektorých scénach sa to aj podarilo no veľa vecí ma hnevalo. Napríklad nelogické správanie susedov ktorý nevnímajú vôbec nič čo sa v dome deje. Kombinácia humoru s gore sa celkom podarila a väčšinou tu máme poriadne šťavnaté a krvavé smrti ktoré sú niekedy pritiahnuté za vlasy. Celkovo som čakal niečo horšie ale toto ma milo prekvapilo a parádne som sa bavil. A pridám pár bodov za Samaru Weaving ktorá bola naozaj neskutočná. HODNOTENIE: 7/10

Hádej, kdo je vrah (2022)

Zaujímavá myšlienka, podarený twist a celkom dobre zvládnutá atmosféra a chaos medzi postavami. To sú zrejme jediné plusy ktoré tento film má. Je jasné že nepočítam kameru, vizuál a tak ďalej ale tento film je maximálne tak priemer ktorý sa občas tvári na paródiu a to nechtiac. Niektorý herci sú skvelý, niektorý zas dobrý ale spolu nie sú sympatický. Skôr tie postavy ktoré hrajú nie sú sympatické. Film sa väčšinou hrá na hru ktorá sa v podobných filmoch hrá obzvlášť a to je hra menom kto je podozrivý a prečo. Bohužiaľ filmu musím dať menej bodov za to že som sa musel pozerať na nudných 30 minút a trpieť sledovaním tých blbcov. HODNOTENIE: 6/10

Jurassic Shark 2: Aquapocalypse (2021) odpad!

Neveril som vlastným ušiam keď som počul že Marko Pólo natočí pokračovanie Jurassic Sharka. Jeden z najhorších režisérov ktorého poznám natočí jeden z najhorších filmov aké poznám. Horšie ako jednotka a dúfam že to bude aj horšie ako trojka. HODNOTENIE: 0/10

Jurassic Shark (2012) odpad!

Megalodon v jazere bol na mňa už naozaj veľa. Herci hrozný, vizuál žraloka vtipný a scenár, a dej sú katastrofa. (Ne) teším sa na pokračovania :) HODNOTENIE: 0/10

The Black Demon (2023)

Ďalší žraločí film tohto roku a musím povedať že nebol vôbec zlý. Žralok tu znova nehrá hlavnú rolu pretože film je skôr dráma o človekovi ktorý si uvedomí svoje chyby a musí ich napraviť. Čo sa týka vizuálu "čierneho démona" tak klobúk dole pretože vo väčšine scénach v ktorých je vyzerá celkom dobre na priemerný žraločí film. Akčné a napínavé scény vo filme nájdete ale veľa ich tu nie je čo je škoda ale dalo sa vystačiť aj s tými ktoré tam boli. Podľa mňa hodnotiť tento film odpadom je mimo ale každý človek má právo na svoj názor ale aj tak nesúhlasím s hodnotením ktoré tento film má. ( 22% 676. Najhorší Film ) HODNOTENIE: 5/10

Meg 2: Příkop (2023)

Podľa mňa lepšie ako jednotka. Statham znova porušil pravidlá fyziky a rozhodol sa zabiť pár Megalodonov. Akcia a humor dopomáhajú k tomu aby dej išiel svižne na to že má skoro dve hodiny. Prvá polovica pod vodou má celkom fajn atmosféru, pár naozaj dobrých scén a hlavne veľa žralokov a ešte prehistorické jašterice. Druhá polovica začína naberať na obrátkach a tam už ťažko hľadáte logiku v tom čo sa deje. Ale film nemôžem len chváliť pretože má taký istý problém ako jeho predchodca. Je tu až príliš veľa vecí a nápadov ktoré vôbec nikam nevedú, a preto má film dve hodiny. Akčný, humorný a béčkový film u ktorého treba vypnúť mozog a zviesť sa s vlnou plnou žralokov a Stathamov.  HODNOTENIE: 6/10

Land Shark (2020)

Mali sme tu žralokov v piesku, žralokov v snehu, žralokov v láve, žralokov v tornáde, žralokov v nebi tak prečo nevytvoriť ďalší podobný a primitívny film o obrovskom žralokovi v zemi. Film má priemerné CGI ktoré občas vyzerá fakt hrozne, herci sú celkom dobrý a aj humor je podarený a hlavne nie je trápny. Pre milovníkov tohto žánru to môže byť dobré ale pre mňa to bol úplne zbytočný film ktorý sa znova točí okolo žralokov ktorý sú všade len nie vo vode. HODNOTENIE: 4/10

Crocodile Island (2020)

Mal som jediný dôvod si tento rádoby film pozrieť a ten je moje detstvo. Keď som na tento film narazil tak som si spomenul že keď som bol ešte dieťa zobral som si plastového krokodíla do záhrady a hral sa s ním tak že skupinka ľudí sa dostane na opustený ostrov na ktorom žijú prehistorický krokodíly, obrovské pavúky a ostatné monštrá. A akoby ma boh vypočul, o pár rokov tu máme film ktorý odpovedá skoro všetkým mojím detským predstvám. Nejedná sa o žiadny masterpiece alebo dobrý film, to nie ale nie je až taký zlý. Príroda je krásna, herci celkom fajn, CGI je priemerné a nápad je dobrý tak prečo filmu nedať pár bodov za to že mi pripomenul moje detstvo. HODNOTENIE: 5,5/10