Medvídek Pú: Nejlepší dobrodružství (1977)

Hrdinové z Stokorcovského lesa jsou jedni z mých nejoblíbenějších a především původní animace a příběhy. Jako malá jsem knížky milovala. A právě tento film nemá v porovnání s tím žádnou chybu.

Divočina (2006)

Vtipný had, celkem vtipná koala, slabý příběh a z mého pohledu příšerná animace. Pro spravení nálady si pustím raději Lvího krále.

Robinsonovi (2007)

Slabý animák od úžasného Disneyho o protivném klukovi.

Medvědí bratři (2003)

Jako by tomu něco chybělo... krásná hudba, animace, příběh a Jiří Lábus (v českém podání sobíci).

Medvídek Pú (2011)

Žlutý medvěd a jeho přátelé snad nemůžou nikdy zklamat.

Godzilla (2014)

Z Godzilly se stal miláček davů a zachránce světa, z Aarona pro mě skvělý herec a z celého filmu celkem průměrná počítačová hra. Vyzdvihuji příběh kolem doktora Serizawa.

Lví král (1994)

Klasika dílny Walta Disneyho se vším co má být - nejpovedenější filozofie Hakuna Matata. + nádherná písnička: Can you feel the love tonight se závěrečným podání Timona a Pumby.

Pocahontas (1995)

Ve srovnání s jinými Disney příběhově slabší. Překvapivý smutný závěr. Nejvíc mě mrzí, že jsem Pocahotas viděla až po Avataru, na ten bych se určitě dívala jinak.

Aladin (1992)

Překrásná princezna Jasmína a ještě krásnější A Whole New World. Nádherná animace a velmi povedený Džin.

101 dalmatinů (1961)

Rozhodně nejlepší puntikatý příběh.