Zelený sršeň (2011)

.. fun drive..skoda len, ze tak Britto-/Rogencentristicka..

Cizinec (2010)

..fakt že nemecký dobrodružný špionážny letný film.. a to úplne naschvál, toto sa nedá "nechtiac".. dúfam :")

Machete (2010)

..ako, Rodriguez má hlavu plnú nápadov, či už vtipných,alebo brutálnych, alebo tak, ale akosi sa mu nedarí dať dokopy niečo viac než akoby som to pomenovala.. eintopf, asi..

Shinboru (2009)

Mno, mala som v sebe dve pivá a cca 500ml červeného vína, jedno oko rozostrené.. :").. ale asi o tom, že nestačí vedieť, ktorý pindik stlačiť, ale aj ako jeho "prínos" použiť.. a že jeden pindik nestačí a že zvon na záchod je cool vec.. a veľa iného..

Howoosijeol (2009)

Anachronické pozeranie filmov má svoje kúzlo. Najmä, keď neskorškí kórejský s kórejsko-čínskym ústredným párom a jazykovým handicapom vidím skôr ako ten skorší. Aspoň môžem povedať, že pri Automn Love som nebola ovplyvnená fungovaním chémie v A Good Rain Knows =). Nenapadá mi nič lepšie, len to zvaliť na režiséra, že v tomto prípade herci ustáli anglické party s rovnako mäkkým hereckým prejavom ako party vo vlastnom jazyku, že medzi nimi existoval akýsi prienik svetov, či už boli spolu alebo od seba. Alebo to môže byť voľbou ústrednej hereckej dvojice, že si jednoducho sadli lepšie. Asi ako Jung Woo Sungovi obleky. Uuu =)

Predátoři (2010)

Žeby sa mi Brody začal (samozrejme herecky) ľúbiť? :")

Muž odnikud (2010)

Len Bin Won má neuveriteľný baby face. Aj na svoj vek, aj na vek a zázemie postavy.

Láska na dva prásky (2010)

Pripomenulo mi to nápisy, ktoré som v 2007 nachádzala v uliciach HK. Namiesto klasických zákazov fajčenia tabuľky označovali miesta, kde sa fajčiť smie. A to HKongčania sú komíniky že až :). Šarmantné, vtipné. I like.