Happy! (2017) (seriál)

Nejlepsi vanocni vec ever! :D happy a meloni sou top a tohle je proste crank jakonsvine! iam happy happy horse happy! :D

Hard Boiled (1992)

Perfektni !!! Sotva sem si prines jidlo a hned na zacatku se strilelo :D film ma 2hod a ztoho tak 10min tvori rozhovory apod. a dalsi zbytek se strili :D nejlepsi akcnarna co sem kdy videl - kam se na to hrabou dnesni akcni filmy (teda az na ramba4 to je dosti podobne :D ) davam za 5hvezdicek vsem doporucuju !!!

Harpoon (2019)

TOP komedie :DDDD

Harry Potter a Kámen mudrců (2001) odpad!

viděl jsem v TV...po 10min sem to musel vypnout...panebože...nechápu to hodnocení...humus...ještě, že sem viděl jen tu chvilku...vidět všechny díly tak by jste mě našli v bohnicích jak se tam snažim lítat na koštěti a u toho řvu, že jsem harry potter...hrůza,děs a bída...

Harry Potter a vězeň z Azkabanu (2004)

Na tohle mam dobrou vzpominku...videl jsem premieru .- teda videl voe.. jeden debil, ze je to prej top tak jsem snim sel do kina... no asi po 40min tezky deprese jsem odesel a ten debil tam zustal :D ja uz daavno na baru :D

Haunt (2019)

celkem v klidku, dobra sestava magoru, celkem fajn lidi na porazku..jo byla to prdel na nudnej vecer idealni, ale klasicka picovina kde borec zabiji kamose a oni kdyz ho maj na lopate tak utecou aby se 30x zvedl.. :D

Havenhurst (2016)

Koukal sem na to kvuli herecce...v dexterovi byla dobra..no a ty vole..hotel plnej dementu, kde sou cesticky z kazdyho pokoje,chodby nekam doprdele..je to trapna zdlouhava nuda..a nacek co to rube je default..proste zbytecny.. :(

Havěť (2023)

Jakoze neni zadnej dobrej film s pavoukem, krome spidermana, ale tohle bylo fakt celkem dobry..Ta segra me fakt srala jak mu vypinala svetla, protoze jim fakt ublizovala a nedokazala ani na podruhe pochopit ze je to muze zabit !!! par nedomyslenosti to tahne dolu, ale jinak fakt fajn..pavouci byly fakt hnusny a killy dobry, postavy nebyly uplny dementi a ty dva typci co jsou uplny divny dementi a sbiraj havet a jejich decky sen bylo mit spolecnou zoo zahralo celkem na emoce, protoze neco presne stejneho jsem chtel s mojim kamaradem, takze jestli to ctes ty kryple zkurvenej tak si dej facky..cely jsi to posral jako kaleb 😞 to jsem se zase rozvasnil ale davam silny 3/5 🤌

Hellboy (2004)

Tenhle film mam hodne rad...skoda ze del toro tedka dela death stranding s kojimou, nez aby tocil dalsiho hellboye..ne nevim jak to tam je, ale vim ze harbour prebira roli perlmana, kterej to hral fakt skvele..skvely hlasky,akce..komiksovka jak ma byt..sem zvedavej na toho novyho pekelnyhochlapce zda tohle prekona nebo bude pruser.. :)

Hellboy: Královna krve (2019)

Hmmm..peklokluk je takova serie klipu kde to furt lita sem a tam..ale peklokluk je skvelej a ostatni take, hlasky litaj jako svine..koukal sem na staryho peklokluka s perlmanem a nebylo to takhle zabavny..takze pro me nejlepsi hellboy, akce skvela krev lita do drsky hudba vali jako svine a porcovani pri motley crue nema chybu, vsichni sou tak sprosty jako svine a kdyz pekelnik byl nasracku na hrbitove + gol je topka :D