Vřískot (2022)

Uz to nebavi jako driv..kokot v masce zabiji chlapce, kvuli stary zvratce, konec vykrada sam sebe z prvniho dilu.. 😳 nic moc..jednotka neprekonana

Watcher (2022)

Dost dobry, tahne to tu bozska Maika - tvle ta holka se umi narodit dpc..pomalej, tizivej slowburn se zajimavym koncem 🙂 ten manzel je uplny kokot dal bych mu facky za chovani tvle 🥺 rad se podivam znovu

X (2022)

Tvle nadrzena baba, celkem fajn casting a objev nove hvezdicky 😋 nvm moc sem se nebavil, budu muset dat recap, ale Pearl se mi libila vic 🥹

Zločiny budoucnosti (2022)

Dalsi spojeni vigga a tohodle silenyho blazna a magora..je to podivnost jako svine a netusim proc do toho vigo lezl..vubec sem to nepobral kurva a nevim co se to prave stalo..chci vratit 2hodiny zivota nebo vysvetleni! cubka z death strandingu je tu naha a upocena jak to klasicky mam rad; ps: kristen steward je tu roztomilejsi nez v podvodou 😂

Živí mrtví - Odpočívej v pokoji (2022) (epizoda)

A je to..konec...kazdej rok teseni na nove wd je pryc..nuda nastava...hmm a co ted dpc 😳😭 spoiler: hodnoceni konce nvm, jsem rozpolceny..jsem na 3-5* 🥹 cekal sem trosku neco jinyho, nez happyending, fakt nvm 😒

610 metrů nad zemí (2022)

tpc...jako horolezec amater to obdivuju a mel sem zarazenej dech i prdy...film prekvapoval a byl intenzivni jak prase 😇 negan si odskocil od zombiku delat fotrika a dve super kravy lezou na stozar, zkurvena nova doba youtubu a instagramu se potvrzuje kdy pipky pro nejlepsi selfie s nejvice lajkama udelaj vsechno..misto aby doma varili a podavali obed ! jsou to silny 3* ale jak rikam...byl sem napnutej jako nikdy tak dam 4* !

Cesta za smířením (2021)

jak tam sral.. 😂😂😂 hodne povedeny doprdele! gore top i scenky..doporucuju 😀