Spolujízda (2019)

jedna z nejlepsich buddy comedy za dlouhou dobu..vzpominal sem na gibsna s glovrem 😀 jak ted debil nic nevidi :Dddd miluju to! bautusta je hrozny hovado :D

Kořist (2019)

krokodyla ve sklepe bych chtel mit..sklep nemam..hej uslo to..asi to nejlepsi co alex udelal..bavilo me to

Angel Heart (1987)

de niro byl dobrej..rourke vypadal jeste jako clovek, ale ten konec to posral..a ty zkurveny slepice..zkurveny ! 😞 takovej indie dabluv advokat..videl sem to ted pred cca 1-2lety a uz to proste neni tak dobry..klasicky nechapu hodnoceni

Girl on the Third Floor (2019)

cm punk zasrany kulicky v zasranym dome se zasranyma kulickama! hroznej shit..davam hvezdu za cokla!

Triggered (2020)

promarnenej potencial.. achjo vole.. 😞😢

Sky Sharks (2020)

cool napady, obcas prekvapive hezkej vizual..ale jinak nic 🙁

Dexter - Série 8 (2013) (série)

SPOILER: posledni serie je dobra, i to finale mi zas tolik nevadi..kazdej koho miluje tak dopadne spatne kvuli dextrovi a ta debra proste zase nezabil a zabilo to deb.. :( a vlastne zase kvuli dextrovi a tak vzal vsechnu tihu na sebe a rozloucil se s ni a pohrbil ji jako vsechny sve obeti, protoze debra byla bohuzel jeho poslendni obet..debra pro nej byla vsechno a spolu s debrou umira i dexter ktery se nenavidi a namiri to primo do hurikanu.. dokazal bych si predstavit spoustu jinych koncu, lepsich, horsich ale je to tak jak je to a ja sem stim vicemene spokojenej..uz se tesim na 9serii..na dextera se divam pravidelne..je to muj nejoblibenejsi serial.

Krvavá nevěsta (2019)

dobra sranda.. :D ten konec byla super praskana !

Slunovrat (2019)

ty vole tohle byl omyl...kdyby me nekdo mlatil tak je to zabavnejsi nez toto..chci vratit penize za to ! ps: videl sem podruhe, furt je to divny, ale celkem chapu, ale tvle fakt ne.. cekal sem od rejzi uplne neco jineho 🥹

Neviditelný (2020)

Libilo se mi to..dobrej teror a deptanicko..mam rad.. :)