Ils (2006)

Ty voee...bože..tak ztohohle mi lezl mráz po zádech jeětě dost dlouho..ty zasraný parchanti..hned bych je postřílel ! tohle není normální...bohužel je to realita...z*sraná verbeš světa se nudí a chce si přez večer udělat zábavu..ja bych je dop****... tohle je fakt moc smutný a bohužel je to pravda :'(

Izolace (2006)

tohle byla prdel..jak tam palil tu buchtu na strome plamenometem a neskrtalo mu to.. :D achjo vole.. :(

Ledová smrt (2006)

klasicka vyjebavacka se skvelym vyjebavacem..pekny prostredi par napadu..ale jinak klasika..ale odstartovalo to docela dobrou serii ktera si drzi prumer kolem 3hvezd.. :)

Neporazitelný II: Poslední zůstává (2006)

Ultimátní arénovka...co tam předvádí adkins mozek nebere...sakra škoda, že už tady nedostal hlavní roli..to by se mi to líbilo daleko víc..takhle je dost v zapomenutí,ale když je na scéně chytá mě blaho...nemam nic proti whitovy,ale s adkinsem se nemůže rovnat...skvělej film,skvělý boje a choreografie...takovej předkrm před U3 :)

Neviditelné zlo (2006)

chciju ztoho..komu jinymu nez jacobsovi padaj cervy z hlavy kdyz dostane krumpacem :D top shit :D

Neznámá (2006)

nvm no...divny.. 🙁 nic to semnou nedela a pusobilo to divne a zastarale..asi sem necitlive hovado 🥺

Odsouzeni zemřít (2006)

strasnej brak.. :_( nema cenu, kdyz uz tak prvni film je o trochu lepsi, ale furt je to zbytecny..puste si radsi celisti..

Rocky Balboa (2006)

Vyborne zakonceni serie rocky...co vic si prat..jen je skoda ze sly neni mladsi tak o 10let :( zase perfektni box,trenink,hudba ...co taky od rockyho cekat ze ?:) pro fandy rockyho povinost ;)

Saw 3 (2006)

di do prdele bousman! (reziser je kokot citi love) update 2018: Hmmm, driv sem tomu dal hrozne na prdel, ale ted cumim jak je to vpohode..skvela zaverecna past, super twisty a zaver je zase tresen..pro me lepsi nez 2ka, ktera uz je dneska zastaralejsi nez prave 3dil..ten je naprosto okej..ten konec je tak vymazlenej, ze bych klidne lupnul 4hvezdu.. je videt, ze to porad psal whannel..pecka za silny 3! 70%

Scary Movie 4 (2006)

furt nic moc..nena to uz cenu..nikoho to nezajima neni to vtipny..vsechno vystrileli v prvnich trech rekneme..