Ratatouille (2007)

Kdo by řekl, že takový nápad ,který jen tak někoho nenapadne, bude tak dobře fungovat. Krysa, co chce dělat něco, k čemu není stvořena. Každý se mu to snaží rozmluvit, ale snílek pokračuje dál ve své cestě a i když cesta není snadná, nakonec dosáhne svého.

Letadla 2: Hasiči a záchranáři (2014)

Tak po roce tu máme pokračování Letadel… no, tak si říkám, jestli to bylo nutné. Práškovu závodnickou kariéru to moc neposunulo, i když na začátku bylo vidět, že si asi po velkém závodě “Letem světem” vede. Jenže to byly hádám takový ty normální závody. A bylo nutné mu dávat roli hasiče ? Pokud bylo nutné příběh nějak posouvat, proč zrovna takhle ? Asi proto, že si tvůrci už v roce 2013 řekli, že až nechají Práška vyhrát ten závod, tak někam v noci poletí a při přistání narazí do benzínky nebo čeho a budou muset letiště uzavřít a jediná možnost je další hasič ? Ok. Prášku, musíš být hasič. Ok. Nevím, takhle to vidím já.

Živí mrtví - Terminus (2014) (epizoda)

Kdyby šlo dát více hvězdiček, udělám to. Závěr črvrté série spojil skoro celou skupinu dohoromady. A Terminus? Ten není takový, jak se na první pohled zdá. Každopádně už víme, že ti lidé co našli Daryla jsou ti samí, co Rick potkal v domě a jednoho z nich uškrtil v koupelně. Nejspíš je to jen moje blbost, že mi to nedošlo dříve. Myslím, že tohle bude ještě jízda.. 100%

Živí mrtví - Sami (2014) (epizoda)

Tato epizoda je o trochu lepší než minulá, ale stejně nic moc. Co se dozvídáme? Nejspíš mají všichni namířeno do neznámeho tábora, kde je všem kdo dorazí slíbeno bezpečí.. Tento díl mě nutí si položit pár otázek… Co se stalo s Beth ? Můžou být ti lidé co potkali Daryla její únosci ? Patří do toho onoho záhadného tábora ? Snad se to brzy dozvíme. 70%

Letadla (2013)

Když auta, tak proč ne letadla? Tento film je dalším Disneyovským příběhem ze světa Aut. Sice se to Autům zdaleka nevyrovná, ale taky to není špatný, dá se na to koukat.  Příběh vypráví o outsiderovi, který chce dokázat něco víc, něco, na co by si většina snílků ani netroufla. Je pro to schopný udělat cokoli a tvrdě maká aby se mu to splnilo. Po méně úspěšným snímku Auta 2, je toto příjemná jednohubka na spravení chuti.

Živí mrtví - Ticho (2014) (epizoda)

Nebudu recenzovat každou epizodu, nejsem blázen, ale nebudu lhát když řeknu, že tyto epizody jsou zatím nejnudnější z celého seriálu. Samozřejmě se dá pochopit, že v každé epizodě nemůže být nějaká akce, zvrat či smrt dalších z našich oblíbených postav. Naše skupina se rozdělila a my sledujeme příběhy jednotlivých skupinek.

Morbius (2022)

Tento film nejde brát vážně, Sony v trailerech láká diváky na něco, co ve filmu ani není. Proto jen těžko hledám slova abych napsal smysluplnou recenzi, a tak se vás ptám, jaké je vaše Morbius jméno ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tři Tygři ve filmu: JACKPOT (2022)

Dvě slova: Jsem zklamán. No i když, do kina jsem šel s obavou, aby z toho opět nevylezl ten jejich trapný, přehrávající a nepřirozený humor. A to se stalo, po 30ti minutách filmu jsem se modlil ať to už skončí a můžu jít domů. Děj filmu nedával smysl a nikam se neposouval, zatahoval diváka na úplně zbytečný místa, které se tam vzaly.. jen tak, hádám. Ale abych jenom nekritizoval, musím pochválit akční a bojové scény, které jsou fakt dobré a procítěné. Jinak je zbytek filmu slátanina všeho možného i nemožného.

Jurský svět: Nadvláda (2022)

No... co na to říct, na tento film jsem se moc těšil, hlavně kvůli tomu, že se mluvilo o návratu postav z předchozí trilogie. To se vyplnilo, ale celkově na mě film nefungoval. Hlavní zápletkou byly zmutované kobylky s DNA dinosaurů a ne dinosauři v lidském světě. Jediná scéna kde dinosauři měli tu svoji nadvládu nad lidskou rasou byla Malta. Jinak ti velcí, nebezpeční, bezlítostní a vyhynulí tvorové byli opět pod zámkem v nějakém ústavu... Navrácení původních postav na mě působilo asi prvních pět vteřin, pak už fungovali jako by tam po všech těch letech byli. Čekal jsem od toho více, když to má zakončit téměř třicetiletou snahu něco vybudovat.

Jurský park (1993)

Jurský park je moje dětství, máme tady dinosaury a smysluplný děj, na tu dobu celkem kvalitní počítačové efekty, fakt mě to dostalo do kolen a byl jsem dinosaury posedlý. Film mě bavil od začátku do konce svou originalitou kterou jen tak někdo nepřekoná.