Partička (2011) (pořad)

je to slabý odvar slovenské Partičky, přesto sem se bavila... prim tam ale podle mě hraje Ondra Sokol, umí z nich nejlépe improvizovat :)

83. Annual Academy Awards (2011) (pořad)

Začátek vypadal slibně - Franco a Hathaway v Inception, později ale tahle dvojice ukázala, že oscarový večer pro ně opravdu není. Oscara za nejvtipnější proslov před udělením ceny by měl dostat Mr. Kirk Douglas a jeho "You know" nebo "Hugh Jackman is laughing. I don't know why everybody in Australia thinks I'm funny. Colin Firth is not laughing. He's British". To by bylo asi tak vše, co bych vyzdvihla - samozřejmě kromě děkovné řeči krále Colina Firtha! Mellisu Leo a "muzikální sestřih filmů a jejich písní" (či co to bylo) nebudu radši ani komentovat.

Varieté (2010)

Hodnotím čistě jenom po hudební a choreografické stránce, protože co se týče děje... buďme upřímní, ten za moc nestál. Sice jsem čekala, že Cher předvede trochu víc hudebních kousků, ale Aguilera to utáhla skvěle.

Na doraz (2010)

Ano, mělo to nějaké mouchy... někdy jsem si říkala, že ty vtipy jsou docela na hraně. Ale pořád převažovaly ty dobré. Tahle dvojka chlapů šlapala jak dobře promazané hodinky.

Na vlásku (2010)

Na tenhle film sem narazila náhodou a sem za to ráda. Kůň/"pes" Maximus neměl prostě chybu. Vtipné dialogy a dobré písničky (kterých tam naštěstí nebylo moc) jenom krásně doplnily dobrý děj.

True Blood: Pravá krev (2008) (seriál)

1. série byla naprosto skvělá, napínavá, vtipná, sexy... měla prostě všechno, co se dá od dobrého seriálu očekávat. 2. série mi ten super pocit z první sérii hodně zkazila, ale naštěstí mě od dalšího sledování neodradila, takže sem si mohla vychutnat 3. sérii, která může té 1. skvěle konkurovat.

Černá labuť (2010)

"To bylo dokonalé!", jak na konci pronesla Portman... a až mě z toho filmu mrazí v zádech. Natalie Portman by si za to rozhodně zasloužila oscara!

Frajer Luke (1967)

"Frajer Newman" si mě získal. Jak svým vtipem, tak i tou smutnou stránkou děje.

Velký útěk (1963)

Skvělý film, který mě už hned ze začátku chytnul... a pustil až při závěrečných titulcích.

Rychle a zběsile: Tokijská jízda (2006)

Nebylo to na odpad, na to apelují jiné, mnohem horší filmy. Ale tak hrozně sem se nudila, že musím dát jednu * (ani ta auta to nezachránila), ta druhá je za malé cameo na konci, které mě potěšilo a poprvé vykouzlilo úsměv na tváři.