Lhář, lhář (1997)

Zajímavý nápad, ale Carreyho mimikry mi přišli občas až moc.

500 dní se Summer (2009)

Zajímavý scénář, milé překvapení v podobě závěru, soundtrack vybrán dobře, snad nemam co vytknout, bez zbytečných klišé. Zanechalo to ve mě takovej zvláštní pocit, to se u mi u romantických filmů nestává... Taky na ně moc nekoukám.

Hráči (1998)

Film sem zhlédl jen kůli pokeru. Co sem od něj čekal, to se mi dostalo. Bylo zajímavý sledovat vývoj a průběh pokeru 13 let zpátky.

Let's Dance 3D (2010)

Mladé lidi zaujme a o to tu přece jde, ne?

StreetDance 3D (2010)

Počet hvězdiček je nepřímo úměrný věku uživatele. :)

Chuck (2007) (seriál)

Kvalita seriálu jde čím dál tím víc nahoru. Sice už je to lehce na jedno brdo, co se týče zápletek, ale i tak klobouk dolů nad scénáristama. Musím hlavně vytáhnout příběhové linie vedlejších postav, které se občas i střetnou s hlavní dějovou linkou, a nebo zpestření v podobě prkotin kolem Buy More (Lester a Jeff). Další prvek, který z tohohle seriálu dělá naprostou šipčku mezi akčními / komediálními seriály je výborná hudba. | 1. série: 5* Po opětovném shlédnutí napovrch vyplouvají skutečné kvality tohoto seriálu a velmi kvalitní první série. Jeden z mála seriálů, kde mam stáhlý soundtrack, hudba je prostě perfektní. | 2. série: 4* V téhle řadě je nejkrásnější pohled na grimasy a obličeje herců, jak perfektně zahráli svoje role. Co trošku bije do očí, je "everyone is a spy". | 3. série: 5* Asi nejlepší řada seriálu. Nejdynamičtější, nejdramatičtější sezóna, která plně se vším všudy využila svého potenciálu. | 4. série: 4,5* Řada, kde se toho nejvíce děje. Je toho tolik, že bych to teď zpětně nedokázal v žádným případě odvyprávět. Buy More ustupuje bohužel do pozadí, a do popředí se dostávají vztahy mezi ústředními postavami. Pro někoho změna k lepšímu, pro mě úpad hodně dobrý komediální linky. Přesto je to velmi zajímavá série. | 5. série: 3* Z totohle témata se nedá čerpat věčně. Vlastně z žádnýho. A zde se to už ukazuje v plný síle. Sympaťák Volkoff pryč, děj je vlastně už o ničem a udělali moc dobře, že tohle je poslední řada. Finále je takový všelijaký, trochu mi to připomnělo finále Přátel. Bylo hezký.

Saw 2 (2005)

Po opětovném shlédnutí sem se opět utvrdil, že dvojka je hrdým nástupcem jedničky. Ano, první díl má vždy své kouzlo. Ale ty dějové zvraty.. a předvídatelný? No sorry, ale ani omylem. Já sem zůstal, podobně jako po jedničce, pouze koukat na prázdnou obrazovku s neskutečně udiveným výrazem. A když se tohle filmu povede, proč mu nedát 5*?

Zahulíme, uvidíme (2004)

Tak já jsem sem u tohohle filmu i docela nasmál, českej dabing se dal překvapivě překousnout a celkem snadno. Ještě aby se to nelíbilo, když tam hraje Neil Patrick Harris.

Kniha přežití (2010)

Náboženství opravdu nemusim a nemam ho rád. O to víc je překvapení, jak se mi moc film líbil, i když se to v podstatě točí kolem toho. Tady to bylo podáno tak elegantní, nenásilnou formou. Postapo filmy žeru, takže už jen tohle je bonus pro film. Dobře zvolenej byla i hudba, i když na tom se dneska ve světě orchestry vlastně nedá nic zkazit. Já sem se bavil.

Super Mac (2010)

Tak tohle nefungovalo.. Co to je za frašku? Pochopil sem snahu o parodii na MacGyvera, ale vtip to trochu postrádá.. Uznávám, párkrát sem se zasmál, ale ten scénář je naprosto otřesnej, že by mě ty herecký výkony oslnily.. spíš naopak.. Oldschool soundtrack v novodobým filmu? Né, děkuji... A muže mi někdo říct, jak na konci filmu mohla nevybouchnout jaderná hlavice? :)