Zkus mě rozesmát (2011)

Se vším všudy standardní průměrná romantická komedie se Sandlerem. Jennifer Aniston to táhne nahoru a nepotřebovala na to ani dokazovat, jak dobře vypadá ve svém věku. Nemůžu upřít, že jsem se párkrát nezasmál, to ale platilo spíš pro první polovinu filmu, ta druhá mírně zaostává.

Bejvalek se nezbavíš (2009)

Prostě miluju filmy, kde sou sebestřední hajzlové úspěšní u žen :)))

Minority Report (2002)

Akční nářez s promyšleným scénářem - klobouk dolů nad režisérským zpracováním.

G-FORCE (2009)

Pěkná oddychová milá komedie, autíčko alá 3 "plastový koule" mi vykouzlilo úsměv na tváři, a když k tomu přídám soundtrack alá Black Eyed Peas...

Na vlásku (2010)

Neskutečně kouzelný, vtipný a emočně silný animák. Těžko věřit, že není od Pixaru. Aspoň tu má konkurenci v podobě Walta Disneyho a my dostáváme čím dál lepší animáky.

Podivuhodný případ Benjamina Buttona (2008)

Pochyby o kvalitách filmu nejsou bezesporu namístě. Leč to trvalo až moc dlouho, bylo tam hodně hluchých míst, chyběla nějaká postupná gradace či.. překvapení na závěr. Scénáristicky v rovinně ale režisérsky mistrně zvládnuté!

Transformers: Pomsta poražených (2009)

Ať řeči typu jednička byla nejlepší táhnou k čertu. Poslední třetina filmu byl takovej akční, vizuální a zvukový nářez, až sem nedýchal. Opět se bylo na co koukat (Megan Fox), hudba ještě vypilovanější než z jedničky, efekty jakbysmet... zkrátka co víc dodat. Bomba!

Srážka s mimozemšťanem (2011)

Snad jen trochu moc klišovitý konec... Ale co už, nápad funguje, vtip kraluje celýmu filmu, takový na pohodu úsměvný.. Samozřejmně, že celý film stojí na Paulovi. Co sem od toho čekal, sem dostal. Mě to ke štěstí stačí. "Sometimes you just gotta roll the dice."

Rio (2011)

Trochu podcěnovaný animák. Uznávám, na animáky Pixaru to nemá, ty sou bezkonkureční, ale hej, buďme soudní. Ano, je to naivní, ale dyť animáky byly určený původně pro děti. Zvířata s lidskýma vlastnostma, boření klišé, fajn humor, dobrej soundtrack (ano, vím o Justinovi Bieberovi), to všechno do sebe nádherně zapadá. Nehledě na vypracovaný charaktery, gratulace scénáristům. Hodně velký překvapení, takovou pecku sem fakt nečekal.