Prci, prci, prcičky: Kniha lásky (2009)

Naprosto měním hodnocení ze 2* po druhém zhlédnutí. Přeci jen, rozhořčení, že už to nenavazuje na předešlé prcičky, který sem si docela oblíbil (Naked Mile, Beta House), už dávno pominulo. Takže můžu vyšvihnout parádní soundtrack, přehlídka dost hezkých holek, jak už bývá pravidlem (Imogen ♥). Není to ani moc nechutný, což určitě hodně lidí potěší. Eugene Levy opět skóruje za největšího borce.. Bhoužel ale, nový Stifler mi moc na chuť nepřišel.. Scénka s losem nic moc... Zatím dávám 4*, možná postupem času si to oblíbím na 5*, jako všechny předešlé. Uvidíme..

Den nezávislosti (1996)

5* a to bez diskuze. Jak o tomhle filmu někdo může pochybovat? Jaktože není v červených číslech? Já sem se nepřestal nudit už od první minuty! A to film má 2 a půl hodiny. A to nemluvě o tom že teď jsou 4 ráno a já to vydržel. Prostě pecka! Ještě když uvážím že je to starý 13 let... Ale ta akce.. Ty efekty.. Dokonce i já sem měl maličko na krajíčku jak to bylo chvílema dojemný. Will Smith byl jednoduše geniální, naprosto mu to sedlo. Jak sundal cizáckou loď a tahal se tam s ním... Sem se i nasmál. Davidova role a obsazení se mi taky líbilo. Jinak mě docela překvapilo, že v té době už byly B-2 spirity. Jakože jediná výtka k filmu je jeho konec. Chtěl bych tam třeba po několika letech nějaký 5 minutový okénko jak se svět vzpamatovává a jeslit vydržel mír mezi národy jaderný mrak atd. jak by si s tím scénáristi pohráli. Ale chápu, že by si zase hodně upejpavejch lidí stěžovalo na zbytečný natahování už takhle dlouhýho filmu ale mě to tam prostě chybělo. Ale přesně takovejhle film sem chtěl vidět. Tenhle typ sci-fi kde válčí lidstvo s cizákama je prostě nejlepší. Proto asi mam tak rád Stargate. Škoda že sci-fi není tolik oblíbený všeobecně a je rozporuplný. Však ve sci-fi se dá nejvíc vyblbnout a vy v tom pořád rejpete...

Milionář z chatrče (2008)

No... Troufám si tvdrit, že když vynecháme tu část o milionáři, mohlo by se sklidem jednat o skutečný příběh. Samozřejmě až na kupu těch náhod ale i přesto to dělá vynikající dojem reality. Fakt film s úžasnou atmosférou. Co mi přišlo takový smíšený byla poslední otázka. Přeci jen takkováhle otázka? No.. nevim jak je to se vzdělaností nižší třídy v indii ale tohle... Na druhou stranu to skvěle doplňovalo celý příběh. Tuhle otázku sem fakt nečekal. Jinak tam fakt spatříme prvky z reálu a když se nad tím zamyslím je to dost drsný... "Únosy" dětí... Ta situace kdy starší brácha vyhodil Jamala.... Chlapce bez rodiny v gangu... "Nápověda" v milionáři na záchodě... Je toho víc.. je to docela smutný jak to dneska je založený fakt jen na prachách... Co mě ještě hodně mile překvapilo byl soundtrack, čekal sem že tam bdue nějakej fakt čistě indickej o to víc sem byl překvapenej a dodalo to šťávu tý moderní doby v Bombaji. No... Tohle fakt můžu jen a jen doporučit.

G. I. Joe (2009)

Nemůžu si pomoct ale já se u tohohle filmu bavil, seděl na prdlei jak přibitej a doufal že to neskončí... Jasnejch 5*

Scrubs: Doktůrci (2001) (seriál)

Něco mezi House z pohledu hlavní postavy třeba Chase a How I Met Your Mother. :) 20 minutová pecka plná pořádnýho peckovýho humoru. Postavy jsou fakt boží. Nejradši mam Dr. Coxe a údržbáře. To sou pro mě prostě perly. Někdy mě fakt dostane do úžasu - např: konec tý první série sem čumel do monitoru s otevřenou hubou od ucha k uchu. Trošku mi vadí ty jejich přidaný zvuky např při plácnutí s Toddem... Na druhou stranu je to něco "novýho" a není tam umělej smích publika takže ***** (zjistil sem že to nemůžu hodnotit na řady, protože si nepamatuju zpětně co v nich bylo - jeden dlouhej film)

Okrsek 13: Ultimátum (2009)

No... Stálo to za to zkouknout tohle v 720p kvalitě.. Jako další Bessonovka opět nezklamala mé očekávání ba naopak předčila. S hrdostí můžu říct že je lepší než jednička! Ty akce každou chvíli u kterých nejen sedíte přibití v křeslech ale i s úžasem a dokonce i úsměvem na tváři sledujete jak se dostávaj z problémů. Takže po téhle stránce se nedá filmu nic vytknout. Soundtrack... Jak u takovýhle francouzských filmů bývá (séerie Taxi, Breakout, B13) tak perfektně sedí ty písničky to toho filmu i do těch akcí. Opět bez chybičky. Zápletka se trošku opakovala s prvním dílem ale naštěstí to nebylo tak stejný takže s klidem můžu říct že scénář je napsanej na výbornou. Co mi ale ve filmu ze začátku chybělo byla nějaká pěkná baba :) Ve 2/3 filmu to všechno napravila Elodie Yung "Tao". Ta mě úplně dostala. Nejen že je celkem pěkná ale i např. tou mp3kou nebo tím copánkem :) Na jednu stranu konec se zdá být fakt uzavřený což je na jednu stranu škoda protože pokračování by taky mohla bejt pecka ale na druhou stranu taky nemusela... Ale kdo ví.. Když je flm trhák vždycky se někdo najde kdo udělá pokračování dokud z toho není propadák. Tak snad se z tohohle propadák časem nestane. Jasných 100%

Proroctví (2009)

I přes to, že sem to měl dávno stáhlý sem na to do kina šel. A vůbec toho nelituju! Byl sem tou akčností přibitej v křesle. A to nemluvě o tom, že sem se chvílema "bál" víc, než u leckterých hororů. Film mě neskutečně uchvátil byly ty akční scény zejména efektama ale nejen grafickýma ale i zvukovýma viz pád letadla - což sem v tu chvíli fakt nečekal a bylo to úplně peckový, metro - to už byla trošku slabší část, ale pořád nečekaný, a nakonec genocida - to bylo jasný ale ty efekty... "mlask"... perla prostě! Soundtrack vydařenej, místama mě dost pobavil - insturmentální - klasická hudba pri "projížďce městem před katastrofou". Herecký výkony... Nevim mě přijdou dobrý pokaždý. Sem jeden z tech mála normalních lidí, co si užívají film a nehledají kritikzú, tady na ČSFD.

Marley a já (2008)

No co k tomu rict... Po skonceni filmu kdy sem se chvilkama vazne nudil a cekal kdy prijde ten dramaticky konec. Ten ktery tam byl s tim sem pocital. Ale i presto sem dal z fleku 4*.. Jenze jak sem se po chvilce zamyslel, zmenil sem nazor. To rodinne souziti se psem jakym je Marley.. Ten pribeh.. Proste to ma svoji genialtu. Kdyby to zkratili nebo tam nahradily scenky jak to ovlivnilo rodinu napriklad... No co, proste.. Zvlastni je, jak i presto ze to je jen obycenje vypraveni lidskyho zivota a psiho zivota! , vas to proste chytne :) Ten Marley byl z prvnich 3/4 fakt uzasnej, kuli nemu se na to nekdy podivam urcite znova.

Rychlí a zběsilí (2009)

No... Zustavam udiven. Ocekaval sem od toho hodne, uz jen z toho duvodu, ze se na scenu vraci Vin Diesel a Paul Walker. A dikybohu sem no nepredcenil. Tenhle dil mi prisel jako takova inovace 1. Moc se povedl. Nechapu tady ty dvou hvezdickovy dulezity lidi... Herci samozrejme nezklamali podali vybornej hereckej vykon. Jediny co byh trosku vytkl je soundtrack kterej na 1 - 3 dil proste nema... Ale kuli takovy kravine hvezdu nestrhnu. Snad i dalsi dil pokud bude, bude pokracovat v tomhle nabusenym tempu. Jinak paradni Tecka na konec, jak se Vin usmiva, kdyz vidi jak ho jednou zachranit :) 90%! - Zajimave komentare: Arx, Divočák

Yes Man (2008)

No co k tomu dodat... Film se mi moc libil :) Aspon nejaka nova komedie co za to stoji. Jinak vykony hercu solidni. Napad sice jednoduchej ale priznejme si.. sice je to podobny lhar lhar, ale ttakovejhle film natocenej proste nebyl :) Navic je trosku k zamysleni.. Co si budem povidat, dneska je kazdej introvert. Tohle je muze trosku motivotat :) Jinak co film podle me vyzdvyhuje na tech 5* je perfektni soundtrack.