Prci, prci, prcičky: Školní sraz (2012)

Prcičky opět nezklamaly. Hrdinové sice už jsou o něco starší, většinou ženatí a někteří dokonce pěkní ztroskotanci, ale jsou to pořád stejný paka. Je jasné, že to nakonec všechno dobře dopadne, ale i tak se na to skvěle kouká.

Diktátor (2012)

Ačkoli se mi to těžko říká, tahle neuvěřitelná slátanina, plná nevhodných a vulgárních vtipů, má něco do sebe. Nevím jak vy, ale jestli tohle není realistický pohled na dnešní společnost, tak už nic... Mno dobře, na olympiádě se ještě sprinteři nestřílejí, ale chápete, co chci říct, ne?

Muži v černém 3 (2012)

Nejspíš je to tím, že jsem první díl Mužů v černém viděla před více než deseti lety, ale 3. pokračování mě opravdu zklamalo (nebo mi jen ukázalo, že 10leté dítě vnímá filmy jinak?).. Kluci jsou sice pořád sympaťáci, mají vymazlené zbraně i auta, ale už mě to nějak nebaví, zůstaňme u toho, že 1. díl byl pecka..

Mládí v hajzlu (2009)

Sice je to kravina, ale já se u ní zatraceně bavila. Knihu jsem zatím nečetla, takže nemohu srovnávat, ale tenhle kluk je prostě smolař a když se rozhodne, že už nebude "hodným synáčkem" začne to být vážně sranda. Fajn oddechovka na nedělní podvečer.

Captain America: První Avenger (2011)

Navzdory docela nízkému hodnocení mě tento snímek opravdu bavil a proto mu dávám zasloužené 4*. Možná je to tím, že jsem Kapitána Ameriku viděla chvíli po snímku Avengers a tak nějak mi oba filmy splývají, ale i tak si myslím, že pro neznalce komixové předlohy je tento snímek správným sci-fi akčňákem.

Czech Made Man (2011)

Myslím, že tento filmu obsahuje mnohem víc užitečných rad do života, než kterýkoli jiný... a navíc se u něj budete bavit

Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů (2009)

Tvůrci zjevně vsadili na nové prostředí, nové "nepřátele" a nového vyšinutého hrdinu. Ačkoli je 3. pokračování slabší než ty dvě předchozí, myslím, že se pořád budete dobře bavit (a když ne vy, tak vaše děti/mladší sourozenci určitě). PS: mě teda absolutně odrovnala scéna, kdy se hrdinové snaží dostat přes jedovatý plyn na druhou stranu propasti, nezapomenutelné!

Doba ledová 2: Obleva (2006)

Ačkoli je druhý díl o malinko slabší než ten první, musím říct, že rozhodně neztrácí dech. Opět se setkáváme s oblíbenými hrdiny a poznáváme nové. Mě tahle podivná smečka prostě baví :).

Chata v horách (2012)

Ačkoli nemůžu tomuto hororu odepřít dech beroucí zvrat a hlubší pointu celého krvavého běsnění, i tak více jak 3* nedám. Tím samozřejmě nechci nikoho odradit, ale já tohle (na začátku zdánlivě) bezduché zabíjení jen pro radost nemám ráda.

Hunger Games (2012)

Musím říct, že mi na tomto filmu něco vadilo. Nejspíš to byl fakt, že divák po celou dobu filmu vlastně moc nechápe, proč se to všechno děje. Jasně, je tu banda mocných, kteří se baví tím, že nechávají umírat děti těch chudých, ale proč to všechno? Dále mi přijde vše až moc naivní, nejspíš je to tím, že se celou dobu koukáte na bandu teenagerů, jak se snaží přežít, ale i přesto mohl film působit trochu "dospěleji" a reálněji. Ačkoli mě film bavil, musím dát jen 3*.