Miláčku, zmenšil jsem děti (1989)

Docela zábavná sci-fi komedie v duchu Incredible Shrinking Mana (i když to byl samozřejmě horor).

Piráti na vlnách (2009)

Skvělý příběh, skvělé postavy a skvělá muzika. "Jdeme na to." :-)

Utopenec na útěku (1998)

Dobrá a zábavná parodie bez nechutností. Nielsen je super.

The Beast of the City (1932)

Tento raný noir je zajímavý hlavně díky době, kdy vznikl, tedy době před vydáním filmového kodexu. Díky tomu tady máme nadrženou Jean Harlow, která s úsměvem na rtech říká, že je zábava, když jí někdo ubližuje, a na konci máme opravdu noblesní přestřelku s hodně velkým počtem mrtvol na obou stranách. Jinak ale takové pomalé a místy nudné, i když ne špatné.

Remember the Night (1940)

Pohodová vánoční komedie o žalobci, který se zamiloval do obžalované a dokonce jí shodou různých náhod dovezl na vánoce ukázat i mámě. V hlavních rolích super Stanwycková a MacMurray. Přestože příběh byl celkově jednoduchý a docela předvídatelný, tak některé scény byly opravdu pětihvězdičkové - třeba úvodní řeč obhájce-herce anebo úprk hlavních představitelů z kanceláře vesnického soudce.

Legenda o sovích strážcích (2010)

Vizuálně úžasně udělané. Příběh je jednoduchý, předvídatelný, ale jako pohádka to vcelku dobře funguje.

Flubber (1997)

Zezačátku jsem čekal nějakou opravdu šíleně dojemnou kravinu s oživlým slizem, který se na konci stane členem rodiny, ale to se díky bohu nestalo. Místy to bylo i zábavné.

Žhavé výstřely 2 (1993)

Opět skvělej nářez, hlavně díky šílenému prezidentovi Lloydu Bridgesovi.

Noc v muzeu 2 (2009)

Přestože je to "klasická dvojka" se všemi neduhy "klasických dvojek" tak já se stejně bavil jako u prvního dílu.

Časové pásmo bylo změněno