Mimi šéf (2017)

Vcelku originální pohled na to, jak děti přicházejí na svět :-D

The Outriders (1950)

Nebylo to tak hrozné, jak jsem čekal po přečtení komentářů, ale žádný zázrak taky ne. Slabší průměr, 2,5

Louisiana Hussy (1959)

Nízkorozpočtový independent snímek z konce 50. let, který si už se skomírajícím mravnostním filmovým kodexem moc hlavu nedělá a ukazuje záběry, který by byly ještě v první polovině 50. let nemyslitelné. Herci jsou sice spíš neherci, titulní femme fatale není nijak extra svůdná (což by asi měla, když je příčinou sebevražd i rozkolů mezi bratry), ale jinak v pohodě.

Good Time Girl (1948)

Britský noir o šestnáctileté holce, která uteče z domova poté, co jí otec zmlátí, seznámí se s pochybným týpkem, který jí dohodí práci v nočním klubu a začne o ní projevovat zájem, když Gwen jeho snahy odmítne, zmlátí jí a nakonec na ní ještě hodí krádež šperků, čímž jí dostane do pasťáku ... Poměrně silný příběh, který sice má svá trochu slabší místa (část v pasťáku), ale poté výborně graduje a závěr je opravdu povedený.

Tarzan the Fearless (1933)

Tento snímek jsem si stáhnul v době, kdy mě bavily Tarzani s Weissmüllerem a Barkerem. Nemá s tou sérií nic společného a také nedosahuje jejích kvalit, ale jinak se jedná o relativně pohodovou záležitost.

Chuckyho nevěsta (1998)

Lepší a zábavnější než dvojka a trojka. A tady už ta zábavnost byla záměrná, zatímco předchozí díly byly spíš nechtěné komedie. Jennifer Tilly je vážně kus.

Dětská hra 3 (1991)

Chucky potřetí a bohužel je to každý díl slabší a slabší.

Dětská hra 2 (1990)

V podstatě to samé, co poprvé, ale už to není tak dobré. Opět je to spíš komedie než horor.

Dětská hra (1988)

Slabší 4. Není to vůbec špatný, ale spíš než horor je to komedie.

Z deště pod okap (1939)

Místy docela zábavná, i když ve výsledku celkem průměrná komedie o zaměstnanci novinové tiskárny, který se snaží dopadnout gang padělatelů. Jsou tam asi dvě písničky, které hlavní hrdina zpívá příšerně mečivým hlasem, ale jinak se o muzikál nejedná.