Smrtonosná past 4.0 (2007)

John McClane is back !!! To boli suprové slová ktorá som počul v jednom upravenom traileri. Film prekonal všetky moje očakávania. Na Willisov vek boli strašne nadupané akcie ( najlepšia s tým zostrelením vrtuľníku). Film mal tiež veľmi dobrú gradáciu deja,,akčnejšie a stale akčnejšie scény, spolu a McClaneovimi výbornými hláškami !!!

Jurský park (1993)

No na tento film nikdy nezabudnem. Prvýkrát som tento film videl asi keď som mal 6 rokov,vtedy som sa ešte aj trocha bál. No keď som trocha povyrástol film bol pre mňa parádny. Spielberg vytvoril geniálne dielo s perfektnými efektami. Ešte aj teraz keď si niekedy pozriem Jurský park ma to fascinuje. Veď keď vidím niektoré tie nové filmy v ktorých stvárňujú dinosaury je mi až na smiech. Spielberg pred 15 rokmi dokázal vytvoriť takých geniálnych dinosaurov a v súčastnosti čo by malo byť ešte lepšie je to práve naopak!!!

Smrtonosná zbraň (1987)

Veľmi bláznivý akčňák na ktorý sa stále rád pozriem. Gibson s Gloverom sú super dvojka, ktorá vie vyvolať napätie ale aj pobaviť. Mne osobne sa začiatok filmu vôbec nepáči je to také nudné no potom sa to rozbehlo a sa mi to veľmi zapáčilo a neuprel som zrak od telky až do konca !!!

Akce nemluvně (2006)

A je tu Jackieho podarené komédia. je to haluz ako sa starajú o to malé, ale nakoniec všetko zvládnu. Na Jackieho vek sa veľmi slušne bije. Dúfam, že bude točiť aspoň ďalších 10 rokov !!!

Děsnej doják (2006)

Tak toto je ako sa hovorí SHIT, a to doslova. Je pravda že paródie majú byť šialené, plné humoru no tu nie je takmer vôbec nič. Tvorci tohto prepadáku si mali rozmyslieť či to vôbec dať do kín. Nedal som tomu odpad! kvôli tomu, že sa tam našli asi dve scény ktoré ma trocha rozosmiali !!!

Velkej biják (2007)

Ďalšia trápna paródia,ktorá opäť nič neukázala. Dobrý je na tom asi len Borat a Jack Sparow,,inak nič. tvorcovia sa darmo namáhajú no také paródie ako boli Scary Movie už asi nik nenatočí !!!

Trestná lavice (2005)

Veľmi dobré zmáknuté remake,v ktorom si opäť zahral aj Burt Reynolds. túto komédiu pozerám pravidelne raz do mesiaca. Má dobré herecké obsadenie,a dobrý je aj soundtrack od Nellyho. je tu veľa pojašených scén, pri ktorých som sa skoro váľal po zemi. je to naozaj fasa komédia, ktorú by si mal pozrieť každý !!!

Drž hubu! (2003)

Vynikajúca francúzska komédia, v spojení Jeana Rena a Gerarda Depardieua, plná scén pri ktorých musí každý lapať po dychu !!!

Kontraband (1998)

Nech si hovorí kto chce čo chce tento film je pecka,,aspoň pre mňa. Van Damme spolu s Robom Shneiderom tvoria príjemnu dvojku, ktorá vie aj pobaviť. odporcovia Van Damma by mali pozrieť tento film a tak posúdiť či je to naozaj iba akčná otrapa !!!

Transformers (2007)

Tak toto je riadna akčná podívana. Bay dokázal vytvoriť veľmi dobrý film plný nadupaných akcii. keď som ako malý sledoval ešte rozprávkový seriál vôbec sa mi to nepáčilo, bol som rád keď som sa tej rozprávke vyhol. Myslel som si, že film bude tiež nejaká hovadina. No opak je u mňa pravdou. Špeciálne efekty boli fakt super. Najviac sa mi aj tak páčilo ako si to tam jeden frčal po diaľnici na korčuliach :-) !