Slzy slunce (2003)

Strhující válečný příběh, který je však absolutně nereálný (i v pohádkách) a snaží se pouze propagovat americkou armádu. Snaží se vás dojat, což se mu možná povede, ale když se nad tím člověk zamyslí tak si uvědomí, že je to celé dělané čistě na efekt. (60%)

Kiss Kiss Bang Bang (2005)

Další film do kterého jsem šel s nízkými očekáváními si mě získal. Rober Downey Jr. hraje brilatně, ne-li výborně a celá dějová linka je velmi poutavá. Zábavný film, který shlédnete klidně vícekrát, protože jeho humor vás neomrzí. (86%)

Králové ro(c)ku (2006)

To nejlepší z nejlepších na oddech... Samozřejmě, je to nejlepší asi jako "Nejlepší písnička všech dob" ale o to tu jde. (90%)

Spláchnutej (2006)

Skvělý film na zpříjemnění nudného večera. Nic víc, nic míň.(80%)

Americký zločin (2007)

Sirově popsaná realita. Tak nějak by se dal charakterizovat tento snímek, napněný mrazivě silným až těžko uvěřitelným příběhem. Znovu se na něj ale nepodívám, nechci si totiž kazit naládu. (80%)

Pan Včelka (2007)

Příjemná oddechová podívaná. Příběh se drží tradičního "animáckého" osnovy (ze začátku se zdá být vše dobré i přes kritiku ostatních, pak se to nevydaří podle plánu a nakonec se vše napraví a dopadne to dobře), která musí jako vždy pobavit. Film zapadá do průměru animáčů, pro mě tudíž i do nadprůměru běžných filmů. (70%)

Iron Man (2008)

Jo, takhle nějak si představuji zpracování kultovních komiksů... Vtipné, svěží a plné akce, navíc v ideální dvouhodinové stopáži. Robert Downey Junior opět dokázal, že hrát umí. (85%)

Výměna (2008)

Skvělý, výborný film, který plně využil svůj potenciál v kině. Angelině role padne, emoce hraje opravdu prvotřídně. I přes to, že film patří mezi "ty delší" nestalo se mi, že bych se během filmu nudil. (90%)