Rychle a zběsile: Tokijská jízda (2006)

Nechápu, proč je film tak špatně ohodnocen. Snad je to nějakými předsudky. Ale podívejme se na něj ze stránky vizuální. Je to fantastické, dobře propracované a skvěle nablýskané. Ano, chápu vás, měl jsem u toho taky chuť usnout, ale to ještě neznamená, že neohodnotím kladnou snahu, která mě v určitých okamžicích oslovila. Napadlo mě tento film srovna s Rambem - Do pekla a zpět, kde jsou též nádherné efekty. Když to zhodnotím, tomuto filmu chybí ona opravdovost a akčnost, která je cítit z každého ubíhajícího obrázku. Je to film pro fanšmějkry a povinnost pro každého člověka, který se chce udržet v kulturní rovnováze. Tento film je pro mě zařazen mezi "musím vidět", stejně jako Harry Potter a Pán Prstenů. Je to kulturní odraz naší společnosti. Proto dávám za 4. Protože nerad si přiznávám, že žijeme někdy špatně a nudně. Pro kulturní rozsah...nemohu si odpusti 4...

Hele vole, kde mám káru? (2000)

Považuji za nic moc hodnotný film. Zhulenci bez smyslu. Co bych si z toho mohl zapamatovat?

Profesionál 2: Samotář (1987)

Výborně. Herec, u kterého mám pocit že je muž a velmi silný muž. Dokonalá tělesná komunikace sebevědomého a mocného muže, který se s ničím nesere. Tedy kromě syna svého bývalého zavražděného policisty kamaráda. Abych dal více hvězdiček, k tomu mi chybělo hlubší myšlenkový přesah a nějaké poselství. Jinak jsem měl z filmu dobrý pocit. Nějaký čas potom jsem chodil zrovna jako Belmondo. Roztahoval jsem ruce a ukazoval jsem jako on. Je to frajer a vždycky se rád podívám na jeho filmy. Tohle je můj druhý nejlepší film od něj. Ostatním, kteří neznají dílo tohodle zatraceně dobrého herce, doporučuji, aby se podívali na film Nenapravitelný. Je to hrubá narážka za narážkou dotažená do takového kalibru, že vám budou brnět nohy a hruď ještě dva tři dny potom.

Auta (2006)

Zajímalo by mě, proč jsem měl u téhle animované pohádky stále pocit, že v ní je mnohem hlubší poseldství než se zdá. Myslím, že si tento film zaslouží, aby si ho mnozí z nás zařadili mezi oblíbené a propracované filmy. Dokonalé prostřihy americkou krajinou, která je tak krásná, že ti borci, co ji vytvářeli v počítači jsou snad ještě lepší než bůh. Nestačil jsem žasnout. ve srovnání s ostatními filmy mě tento poslední dobou nejvíce dostal. Líbilo se mi, jak skvěle dokáži tvůrci vytvořit emoce na autech. Dokonalé, neskutečně precizní.

Kokosy na sněhu (1993)

Dojemné a zábavné až hanba. Nový styl a originálnost se nachází v tomto protřelém a sluncem prolitém filmu. Vysoce doporušeno sportovcům, lidem co se chtějí odreagovat po dni v práci a těm, co si chtějí jen tak krásně prožít svůj volný a drahý čas. To co najdete v tomto filmu je působivé, chytlavé a zapůsobí to na vaše kamarádky a kamarády.

Bugs Bunny a jeho přátelé (1960) (seriál)

Výborně, chvalitebně. Miluji konec. A to je konec přátelé!! Vždycky jsem na konci toužil po pokračování a stával brzy ráno. Dnes už bohužel nevstanu, protože jsem unaven ze zábavy. A to pro mě snižuje úroveň tohoto skvělého seriálu. Dávám čtyři hvězdy.

Willy Fog na cestě kolem světa (1981) (seriál)

Výborné, napínavé, úžasné. Vždycky jsem se těšil ze školy, až se podívám na Williho Froga. Více nemám co dodat. Tenhle napínavý dětský příběh mě přitahuje ještě dnes.

Ferda Mravenec (1984) (seriál)

Není třeba hodnotit. Pro děti je to pětihvězdičková záležitost. Úžasný zpěvák Kája Gott, který dosahuje v tomto seriálu vrcholu. Snad všichni znají znělku, včetně Japonska a Německa. Pro mě obsahuje hluboké poselství. Snažit se pochopit všechno a všechno postavit. Dneska to ale nejde a proto je to pro mě pohádka.

Teletubbies (1997) (seriál) odpad!

Jsem zhnusen, otráven a chce se mi odejít od notebooku, když si vzpomenu na bárak vzemi porostlý čerstvě pokosenou trávou. Ještě snad lepší byla kopie od skupiny Tele Tele. Ta tomu dodala grády... všichni to víme. Tohle mohu směle označit za nejhorší film pro děti, co jsem viděl. Cenová kategorie: děti od doby, kdy začínají vidět od 3 let, pro starší závadné... možnost dočasného ochromení mozku.