• Thriller

Dívka, která si hrála s ohněm (2009)

Opravdu slabší, než první díl. Na hodnocení zde moc nedám, ale v tomto případě musím uznat, že je to tak... Jak už zde bylo řečeno, také mi chyběly dialogy mezi hlavními hrdiny... Ted' si jen říkám, co asi bude v posledním díle... snad to nedopane ještě hůř... SPOILER: Pohřbení zaživa jsem naposledy viděla snad v Tak jde čas :-) (sledováno hoooodně dávno, ted' už mám více rozumu... :D ) A nepřišlo mi to moc věrohodné... --- 60%

Muži, kteří nenávidí ženy (2009)

Drsné, syrové a hodně napínavé... k tomu všudypřítomný chlad... Ta holka mi trochu připomínala toho zpěváka z jedné nejmenované (a dost děsné) německé skupiny. :-) Knižní předlohy neznám. Btw. totálně špatný americký název... --- 80% a těším se na další díly!

Miluji tě k sežrání (2005)

Tohle měla být komedie??? Pokud ano, tak nejspíš pro zcela jiný typ diváků, než jsem já... Mám ráda Amy Smart a dost mě mrzí, že často hraje v takových stupiditách. Nebýt jí, hodnotím tento "skvost" tím nejhorším možným způsobem. Překlad názvu filmu také zcela mimo.

Ctihodný občan (2009)

Trochu mi to připomíná filmy ve stylu I Spit on Your Grave, což není zrovna lichotivé. Na mě až moc brutální. A nebylo těch vražd zbytečně hodně? Ten chlap se úplně zbláznil (ale nelze se tomu divit)... A jak to všechno mohl dokázat úplně sám? Fakt divné.

Kamarád taky rád (2011)

Ehm, taková malá ztřeštěná reklama na Ameriku... občas poněkud přehnané, ale budiž. Zvláštní shoda náhod, že obě hrdinky z Black Swan se rozhodly natočit film na stejné téma, ale obě dopadly nechvalně... A musím říci, že se trochu bojím Mily Kunis, ty její obrovské oči... navíc má takový zlý pohled... Justin sice dobrý výkon, ale nijak v oblibě ho nemám. Film určený asi jenom náctiletým. 40% --- Kdo ovšem zatouží po kvalitní komedii na toto téma, doporučuji Láska a jiné závislosti, tam vše funguje tak, jak má a nějaký trapný "sex" ve spodním prádle nebo v omotaném povlečení tam neuvidíte. ;-)

Paskvil (1997) (pořad)

Nevynechala jsem ani jeden díl. Velmi mi tento pořad chybí...

Taxikář (1976)

Ta hudba... ta atmosféra... úžasné... Tolik jsem mu přála, aby si konečně našel ženskou, jeho chyba, že byl tak neomalený... mě někdo pozvat na prvním rande do porno kina, tak také utíkám. :D No i když, druhou šanci bych mu dala... :-) Robert De Niro býval fešák a chválím výkon mladé Jodie Foster. --- 100%

Děvčátko (1978)

Nevím, co si o tom mám myslet... Tohleto že natočili v USA? Fakt se dost divím... Chudák děvčátko... každé dítě si přece zaslouží normální dětství. Kdyby byla trochu starší, tak pochopím, že přitahuje muže (jako např. Lolita), ale takhle může zaujmout leda tak pedofily. A také nechápu, jak se může dospělý chlap oženit s dítětem... Celý film je divný, ale ústřední téma zajímavé. Někteří tady kritizujete příšerné dialogy, ale přece prostitutky neoplývají vysokou inteligencí. :-) 40%

Hop (2011)

Zvláštní, že na téma Velikonoc je tak málo filmů... Toto je taková roztomilá pohádka pro děti. Scénka, kdy si zajda hraje na plyšáka je fakt povedená. Dospělákům ovšem doporučuji snímek Hank a Mike, to je zcela jiné kafe! ;-)

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál) odpad!

Stejně trapné jako Přátelé, možná ještě víc. Herci hrozní, sympatie nulové, nepřirození, šíleně přehrávají, dialogy pořád ty samé a o ničem. Viděla jsem skoro celou 1. řadu (v originále), snažila jsem se tomu přijít na chut', ale nedá se to... Tento sitcom je prostě módní záležitost. Nepotřebuji být "in".