Mechanik zabiják (2011)

Jason se nám vrací v další vyložené Stathamovce. Zabiják s pravidly. Téhle nálepky se už asi nezbaví. Což o tom, nápad to je vždycky dobrý, ale dost často ho potopí hloupé scénaristické kličky. Záporák mohl být klidně větší bad ass a nic by se nestalo. Ale abych jen nekydál hnůj, zabijácké duo bylo sehrané skvěle. Bylo to krátké docela krvavé, takže až na pár výhrad spokojenost.

Gulliverovy cesty (2010)

Blbost, kterou jsem ovšem čekal. Celý film jakž takž drží nad vodou herecký ansámbl. Dále se mi moc nezamlouvaly vodní triky, při noční bouři. Jinak, kdyby to nebylo tak hloupoučké, a bylo to více zábavné, snad by měl i film lepší hodnocení. 2 a půl.

Bezvadíkyještěprosím (2010)

Nevím, kde se to v Radnorovy vzalo, ale klobouk dolů. Strašně krásně odvyprávěné 3 příběhy. Hudba uklidňující a přesně sem hodící se. Díky, a ještě prosím. Další takové story.

Cleveland show (2009) (seriál)

Tak po pár dílech ubírám jednu hvězdu. Tohle prostě není Family Guy. Nemá to takový vtip. Cleveland prostě neutáhne 20 minutovou show. Ve FG se mi strašně líbil, páč tam byl jen párkrát, ale pokaždé to bylo brutální. Uvidíme jak se to vyvrbí.

Dokonalý podraz (2008) (seriál)

Dannyho parťaci roztažení do seriálu, ale přeci jen méně vtipní.

Rychlejší (2010)

Pomsta je skvělý hnací motor. Faster je ale dost velké zklamání. Trailery slibovaly hory doly a zatím skutek utek. Méně keců, více Rocka. Postrádám charakteristiku postav, akce jsou slabé, jediná honička stála za hovno. Doufám jen, že Rock bude ve Fast Five daleko lepší.

Dnes neumírej (2002)

Je to sice trochu přehnané, ale která bondovka není že. A scéna na ledě je brutálně skvělá.

Králova řeč (2010)

Abych byl upřímný, moje očekávání byla obrovská. Sice se nesplnila všechna, ale to vůbec nevadí. Čekal jsem asi více humoru, to mi tam chybělo. Jinak britská sešlost těch nejlepších herců byla skvělá. Hned vedle geniálního Firtha se mi líbilo ztvárnění Churchilla v podání Timothy Spalla. Hezky je zde vyobrazen respekt Jiřího z toho zatraceného mikrofónu, který v něm zřejmě budil hrůzu. A ta poslední řeč, skvělá. Celkově přirozené a hodně zajímavé.

Na doraz (2010)

Šáááálena jazda. Zach je dement, Robert suprově fuckuje a pejsánek se snaží masturbovat, já se bavil.

Harry Brown (2009)

Naprosto skutečný a skvělý film. Caine válí jako sviňa. Sice člověk odhadne konec během 10 minut, ale to vůbec nevadí. Briti jsou mistři, co se Rkových filmů týče. Umí je pojat tak surrealisticky. Prostě ne pohollywodsku, a to se mi líbí ze všeho nejvíc. Jen mě mrzelo, že poldové během ústupu nevytáhli nějaké kulomety a ty zmrdy nepostříleli. Zasloužili by si to. Stejně jako tenhle film 5 zářezů.