Bláznivá střela

• Česko Bláznivá střela: Z archivů policejního oddělení (více)

Praštění tvůrci snímku Připoutejte se, prosím! se znovu sešli! Leslie Nielsen jako policista s tvrdými rysy a měkkým mozkem Frank Drebin div nezakopne o plán atentátu na královnu Elizabeth. Do šílených akcí se zapojí také Priscilla Presley, O.J. Simpson, vycpaný bobr, dva baseballové týmy a nesourodá směsice dalších postav, a tak se "smíchometry" hroutí. (Magic Box)

Kryton

Kralovna parodií a jedna z nejlepších rolí Leslie Nielsena. Ze základů seriálu Police Squad tvůrčí skupina ZAZ utvořila určitě nejlepší parodii parodií. Leslie Nilsen s kamennou tváří ustojí i takové situace, u kterých byste se pomočili smíchy. "To je Enrico Pallazio!""Čumáčku!" ".....pokus o znásilnění betonovým pyjem!" "Franku drogy! Nevidíte sestro, že pacien trpí! Né Franku heroin! Goldbergu to bude chvilku trvat. "Frank Drebin rulezzz! ()

schizmo

Totální Leslieho klasika, která má neobyčejný švih! Parodie na kde co a ty nejbláznivější gagy jaké si dovedete představit! Nevěřím, že tohle někdo neviděl :). ()

depony

Přiznám se, že moc nemusím jednoduchý americký styl ve filmech, jímiž jsou doslova prošpikovány komediální situace. Většinou jde o trapné scény, které nemají v evropském prostředí většinou uplatnění (to se může stát jen v Americe). A přesto se objevil někdo, kdo mne rozesmál. Frank Drebin je prostě jednička. Následující díly jsou už slabší, přesto s Priscillou Presleyovou je výborná dvojka a tato parodie na...ani nevím na co...je pro mne výborným oddychovým dezertem. Moře hlášek, hodně zábavy a několik trapností (přeci jenom... ukažte mi skutečně dobrou americkou komedii, aniž bych se nemusel stydět za impertinentní narážku, která mne mlátí do očí). 8/10 ()

Adasin

Moc tomuhle typu humoru zrovna nefandím a ani se při něm tolik nesměji (nevím proč), ale musím ocenit tu parodii a satiru, která si chytře střílí z akčních filmů, tajných služeb a policie vůbec. Ani bych se nedivila, kdyby si nějaký náhodný divák spletl film např. s Růžovým panterem nebo právě se Žhavými výstřely. 7/10 ()

Turiec

Oddychový film, nad ktorým sa moc nehĺba. Ide len o zábavu, paródiu a slovné hračky. Vtipy príliš neprekračujú hranicu môjho vkusu. Bláznivá strela je jednoducho bláznivá komédia o bláznivom, ale zanietenom policajtovi. ()

Rosana

Ale tak tenhle díl ještě ujde, některé gagy a vtipy jsou opravdu dobré, bohužel některé jsou strašné a trapné :( ()

Jillen

Určitě je to ten nejlepší komedie ve které hraje Nielsen. Má to spád a řezat se u toho budete nonstop! :) Dávám 89% ()

aluna

Vždycky se u toho řežu smíchy...neuvěřitelná sranda. Leslie je pro tuhle roli zrozenej a Priscilla je vážně roztomile "nablblá". ()

cervajzik

Já asi nikdy nebudu fanouškem těchto bláznivých parodií. Místy jsem se smál jako málokdy, avšak některé scény byly podle mě spíše trapné než vtipné. Ke konci filmu se radši ani vyjadřovat nebudu, protože ten byl ze všeho nejhorší. ()

numi

Naprostá klasika ve svém žánru. Parodie na kriminálky jako řemen, plná neuvěřitelně rozmanitých gagů, které se vyhýbají všem trapnostem a fekalitám. Tedy až na jeden případ, ale ten fakticky stál za to... ;) Leslie Nielsen má ten "správný" výraz zarytého losangeleského detektiva a díky tomuto filmu se vydal na veleúspěšnou dráhu geniálního komika. Zaslouženě. A je až neuvěřitelné, že tenhle snímek skrývá neustále nějaká překvapení. Při opakovaném sledování tak kromě kultovních vtípků divák nalézá další a další vychytávky odehrávající se v pozadí, které v minulosti přehlédl. Bravo... Tak. A na závěr jsem chtěl vyzvednout některé gagy, ale nemůžu se rozhodnout, které že upřednostnit a které že ne. A to, myslím, mluví za vše. [únor 2006] ()

zipper111

Docela povedená parodiální komedie, tetrá za sebou nechává hromady a hromady mrtvých smíchem :) Teda se mnou to aspoň tak bylo... ()

Macejko

Presne takýto "absurdný" typ paródii, aké točí David Zucker, milujem. Iba on vie primitívne veci ako pády odniekiaľ a nárazy do niečoho podať tak nezabudnuteľne a vtipne. Navyše je tu geniálny Leslie Nielsen vo svojej životnej úlohe. ()

gogos

Frank Drebin je nejlepsi postava policejni historie... tadle serie aptri se zhavejma vystrelama a blaznivou komedii k tomu nejlepsimu, co si dokazu predstavit pod slovem parodie...a totalni humor :D ()

blackrain

Frank Drebin je magnetem na průšvihy, ale ze všeho výjde se zdravou kůží. Dokonce po všech možných i nemožných skandálech zachrání britskou královnu Alžbětu. Měl prostě více štěstí než rozumu. Ale kdyby měl rozum, tak se nebudeme bavit při jeho eskapádách. Byl by jen nudným policajtem, který řeší zdánlivě jednoduchý případ. ()

kaylin

Spolu se "Žhavými výstřely" série parodií, která mě neskutečně baví. Tohle je jeden z těch filmů, které raději sleduji v češtině, protože jsem na dabing prostě zvyklý. I po letech jsou zde scény, které mě dostávají, ale mým ještě o něco oblíbenějším dílem je ten druhý. Leslie Nielsen zde byl ve vrcholné formě, stejně jako trio ZAZ. Tohle je prostě film, který si můžu pustit, když je mi na nic a on mi aspoň trochu vždycky zvedne náladu. ()

YURAyura

Asi nejvydarenejsi crazy saga, co si bere na musku vsechno, co jste kdy v kine videli. "Mate pekneho bobra" "Vsechny svoje orgasmy jsem jenom predstiral" ()

Derek

genialita. jedna z naj filmových parodií všetkých čias a taktiež prvý film u ktorého som doslova "uchcával smiechom". nielsen je genius a drebin je prototip muža snov (dokáže predstierat orgazmus-ženy čo chcete viac?). nenechajte si to ujsť. ()

Nový Frank Drebin pokukuje po Pamele Anderson

Nový Frank Drebin pokukuje po Pamele Anderson

18.04.2024

Jak to tak vypadá, opravdu letí naším směrem. Nová Bláznivá střela, v níž by legendární postavu detektiva Franka Drebina, jehož efektivitě se rovná pouze jeho neschopnost, měl ztvárnit… (více)

Zemřel O. J. Simpson

Zemřel O. J. Simpson

11.04.2024

Liam Neeson si zahraje v remaku Bláznivé střely

Liam Neeson si zahraje v remaku Bláznivé střely

14.10.2022

Reboot Bláznivé střely s Liamem Neesonem?

Reboot Bláznivé střely s Liamem Neesonem?

21.01.2021

Herec Liam Neeson pár dní nazpátek uvedl, že už má akčních rolí po krk a touží po změně. No a nyní možná víme, co přesně by tou změnou mohlo být líp. Přestože zatím nebylo nic potvrzeno. Neeson… (více)