Freddyho smrt - Poslední noční můra

• USA Freddy's Dead: The Final Nightmare (více)

Zkoušeli ho pohřbít! Zkoušeli ho spálit! Zkoušeli ho zahnat svěcenou vodou! Ale takové hlouposti na Freddyho neplatí. Dál si libuje ve svých krvavých orgiích. Ale je tu jeden problém - ve svém městečku už nemá koho zabíjet... Že by pověsil svůj klobouk a rukavici na hřebik? Kdepak! (Falcon Home Video)

J.Mayen

Mno, film jsem videl asi naposledy pred 15 cti lety a dnes ho opakovaly, ja si z nej bohuzel nepamatoval ani minutu deje, prot jsem zde hodnoceni zmeni ze 2 na 1 protoze jsem pri svem prvnim hodnoceni snad musel byt v rausi, tohle ani nema moc cenu komentovat, vyfiltrujte si vsechyn odpad komentare a budeme mit dostatecny prehled o tom co vas ceka pokud se na film chystate. ()

Nikolas__

Ten vůbec nejhorší celovečerní film s Freddy Kruegerem, s tím nejvíce mdlým zpracováním. Dokonce mi to svou brakovostí připomnělo nějaké díly pátku 13, konkrétně devítku a Xko. Zlatý pátý díl, i když nebyl nic extra, furt o několik tříd lepší než tohle svinstvo. Film zachraňují Flashbacky a originální úmrtí, ale kamera a HLAVNĚ střih, jsou naprosto katastrofální. Postavy jsou děsný. Nějaký scény k smíchu. Závěr neuvěřitelně špatný. Už nikdy víc! ()

Tomate

Tvorcovia konečne pochopili Freddyho komediálny potenciál. Avšak neodporúčam sledovať v triezvom stave, v opačnom prípade je to nesmierna zábava. ()

Kennedy_R

Nepovedené, trapné, směšné, slabé efekty, herci přehrávají (dokonce i Englund), strašný byl i český dabing se zvukem, ve verzi, kterou jsem viděl. Nedůstojné ukončení kultovní série. ()

EnneX

Nejslabší díl a tak nějal by bylo lepší, kdyby vůbec neexistoval kazí to celou sérii a po špatné 5, je tohle opravdu daleko horší. Krueger na koštěti je opravdu vrchol demence. ()

kishi_SO odpad!

Hroza z Elm Street -- Freddyho pomsta za predosle 2 diely!!!....hrozny herci, hrozny scenar, hrozne dialogy, hrozny film, hrozne.....vsetko... preboha jedine co bolo dobre zaverecny klip rekapitulujuci Freddyho paseku od prveho dielu a sem-tam podarene vtipky od Roberta Englunda...Inak hroza .... ()

JP84

Tak takhle slabý konec si tato série vůbec nezasloužila.Ale stále je to stokrát lepší než ten nový zprasený remake. ()

Kristik

Vládca a Dieťa Sna sú aspoň zábavne filmy, kde sa postrádanie logiky alebo filmovej kvality kompenzovalo tým, že sa dalo pri nich so zábavou oddýchnuť. To však neplatí pre tento snímok, lebo tu to už z tej debility bolí. Jediné pozitívum je flashback ukazujúci Freddyho ako otca. Budem predstierať, že sa tento počin nestal. ()

Jason13

Pravidlo slasherových sérií potvrzeno. Vždy se najde minimálně jeden hodně špatný až parodující díl, který podkopává všechno dobré co už bylo natočeno. A taková je přesně šestá "Můra". Od scény s videohrou jsem se modlil ať to rychle skončí. Nápad dostat se do Kruegerovi minulosti by se dal pochválit, kdyby ovšem nebyl tak žalostně zpracován.. A pak mě ještě dodělali ty tři "démoni" co dali Freddymu jeho moc. No prostě přešlap! Za nejlepší část filmu považuji závěrečné titulky s písní Iggyho Popa.. BODYCOUNT: 3 ()

moriero

Moc se omlouvám slaboučkému a hloupoučkému druhému dílu. Tohle byla opravdová noční můra bez konce. Pan De Luca pod taktovkou jakési Talalajky totálně zprasil a degradoval skutečnou hororovou legendu. Na tomhle byl nejlepší jen úvodní titulkový citát: "Welcome to prime time, bitch!"....Freddy Krueger...s vylepšeným českým překladem: "Hezkou zábavu, blbečku..." Freddy Krueger. Ze všech jeho přemožitelek byla zrovna jeho dcera tou nejnesympatičtější "bitch" vůbec. V předchozích dílech bylo absolutně nemyslitelné se jen k Freddymu přiblížit. A tady k němu jakási blonďatá fighterka v klidu nakráčí a vykopne mu hrací konzoly z ruky. Kam se poděly všechny ty Nancy, Kristen a Alice? Jo aha, Freddy je až na jednu všechny pozabíjel. Ale to nemění nic na faktu, že z úcty k legendě dávám 20%. Bez Freddyho z Jilmové ulice (která je dle jeho slov v Americe opravdu skoro v každém městě) by to byla nula. ()

JesterKruger

No no no.... Buď tady někdo nepochopil Noční můru, a nebo někdo chtěl do toho dát více humoru. Mě osobně to nevadí. Sice je to asi špatný nápad dávat do vážného hororu humor, ale mě se to v tomhle případě líbí, a jedná se o jeden z mých tří nejoblíbenějších dílů Noční můry v Elm Street (Zbylé dva je jednička s pětkou). Nenudí, baví, ale úplně bych to nenazýval hororem. Je to takové brutálnější komediální drama, nebo já nevím jak to nazvat, ale hororovou komedií bych to také nenazýval. Jelikož v hororových komediích nejsou tak brutální scény. Slabší 5* ()

david141474

No, byla to velká slabota, ale opravdu velká. Byla to strašná slátanina. Na tenhle film se už možná nikdy nepodívám a udělám dobře, protože je to neuvěřitelná sračka. Postavy strašný, kromě Doca a Freddyho. Tihle dva alespoň stojí za to, jinak film nestojí za nic. Děj hrůza. Soundtrack jakš takš ušel, ale nic světobornýho to nebylo. Potyčky hrůza až na tu finální, která následuje smrtí. Alespoň tyhle 3 věci stály za to. Freddyho humor nebyl tak špatnej, jenom ta maska se čím dál tím víc zhoršuje. A teď to nejhorší na celým filmu a tím je CGI. CGI je v tomhle filmu absolutně odporný a nedá se na to dívat. Fuj, i teď je mi z toho zle. 5/10 Aspoň ten Doc a Freddy za něco stojí. ()

DannyBurino odpad!

WHAT THE FUCK WAS THAT? Tady si tvůrci vzali asi hromadu piv, trávy a kokainu. Humor byl absurdní, příběh pitomý a konec odfláklý. Byli tam sem tam dobrý nápady ( šílené město a Freddyho dcera ), ale výsledek je sračka. ()

nikhaj

Prvych 5 minut je to qalitna filmarčina ! Este sa objavi vo filme popri slabych FX co sa bez problemu da odpustit kedze sa pise r.´91. napriek slabym hodnoteniam a tomu ze nemusim horory tak mam respekt pred tymto oldschoolom a 4* ()

Zemřel herec Yaphet Kotto

Zemřel herec Yaphet Kotto