Hlavní postavou příběhu je emancipovaná Erin Grant, bývalá sekretářka FBI, v současné době striptýzová tanečnice v nočním klubu Eager Beaver. Potřebuje si totiž rychle vydělat peníze na odvolání proti rozhodnutí soudu, který svěřil její sedmiletou dceru Angelu do péče otce. Darell je narkoman a podvodník, živící se prodejem invalidních vozíků, které krade v nemocnicích. Při jednom z jejích vystoupení dojde k výtržnosti, kterou vyvolá věčně opilý kongresman Dilbeck, ovládaný vlivnou rodinou Rojových a právě zahajující kampaň za své znovuzvolení. Toho se pokusí využít několik lidí. Pokoutný advokát Mordecai k vydírání a Erinin platonický ctitel Jerry k tomu, aby se u politika za striptérku přimluvil. Jenže pak je Jerry nalezen mrtev a Erin je do případu zatahována stále hlouběji. Zajímá se o ni nejen detektiv Al Garcia, který jí slibuje pomoc se získáním dcerky, ale také Dilbeck, kterému se zalíbila. Do tuhého začne jít poté, co je nalezen další mrtvý - vyděrač Mordecai. Rojové nařídí odstranit Erin, Dilbeckovi už nestačí pouhý tanec, a navíc se objeví zfetovaný Darell. (TV Nova)

JimDeNiro

Hrozná kokotina, když jsem byl mladsí, tak jsem to žral. Ale bohužel. 2 hvězdy jen za písničky od Annie Lennox... No a taky za Demi, že jooo... 2* - 30% ()

Shitonit

Ale hovno, Striptýz je film, kterej udělal ve svý době malinkou díru do vesmíru, postrčil Demi na Filmový nebe, a mě natrh smíchy pusu od ucha k uchu. Striptýz je Kat... kata...katuuuu.. uuu ? Katastroficky dokonale super FILMOVÁ KOMEDIÁLNÍ PAMPARÁDA !! ! ()

Ewík

(07.03.21) Jediné, co se mi doopravdy líbí, jsou tančící Demi a zpívající Annie Lennox. Příběh a zápletka nic nápaditého, vtipného nebo zajímavého. A z toho kongresmana (a navíc naolejovaného) mám husí kůži ještě týden poté. Fujx. ()

sovereign

Mne sa striptiz ako prijemna oddychova komedia pozdava. Na scenu tancujucej, cerstvo osprchovanej Demi Moore, za tonov Annie Lenox sa nezabuda, avsak film ma aj kopec inych, dobrych napadov... ()

Wooke

Ja neviem. Demi bola pre mňa od čias Ducha vždy taká čistá a teraz toto. Ako bojuje za svoju dcéru, ale takýmto spôsobom ? Fakt ? Typický americký film, ktorého význam sa stráca niekde v polovici. Jediné, čo z neho budete mať, je strach o vlastne dieťa alebo aspoň sa naň budete dívať inak. No keďže ja deti nemám, tak som to necítil a celý ten pocit som si vymyslel. ()

Andik

Neviem, čo z toho robite vedu, predsa ten film je len o tele Demi Moore a mne sa jej telo páčilo za tri hviezdičky a pritom nehovorím o sexy tele . A ozaj koľko by ste zacvakali, keby ste ju mohli mať v reáli ? Ja by som dal takých najmenej. ()

Rayen1

Zlatý Devadesátky. Jedna hvězda za sexy Demi (fakt kost tehdy) a jedna za její vystoupení. Jinak je to totální shit, co postrádá smysl, celý je to prostě jak laciný pecko, teda bez sexu a s haldou děje, co normálně přetočíš... Btw, pamatuju si, že jsem to viděl jako dítě a od ty doby jsem měl strach jist ovocný jogurty... Uf... Na druhou stranu jsem našel zalíbení v dámském poprsí :D ()

Hawaj

Námět ok. Zápletka celkem ok, ale závěr je těžce odbytá slátanina snad ze zetkovýho tv seriálu alá Vražedné pobřeží. Potřebovalo by to o dost tříd lepšího rejžu a scénáristu, aby to byl aspoň kloudnej film. Pak by ani tak nevadilo Demino průměrný herectví. Zajímavý je že Demi to hraje se svou skutečnou dcerou Rumer. Kdo zaujal, byl Terminátor Robert Patrick, kterej skvěle vyšvih svou roli nepovedenýho tatínka. Burt Renoylds se taky snažil seč mohl, ale film bohužel nezachránil. ()

Lewaso

Kromě kladů, které představuje příjemně pohyblivé tělo Demi Moorové, úchylného senátora Burta Reynoldse (jako znovuzrozeného) a mého oblíbeného drobečka Vinga Rhamese, film nic zajímavého neobjevil. Je to snímek na pozorování jedním okem, pokud máte zajímavější činnost... ()