Hlavní postavou příběhu je emancipovaná Erin Grant, bývalá sekretářka FBI, v současné době striptýzová tanečnice v nočním klubu Eager Beaver. Potřebuje si totiž rychle vydělat peníze na odvolání proti rozhodnutí soudu, který svěřil její sedmiletou dceru Angelu do péče otce. Darell je narkoman a podvodník, živící se prodejem invalidních vozíků, které krade v nemocnicích. Při jednom z jejích vystoupení dojde k výtržnosti, kterou vyvolá věčně opilý kongresman Dilbeck, ovládaný vlivnou rodinou Rojových a právě zahajující kampaň za své znovuzvolení. Toho se pokusí využít několik lidí. Pokoutný advokát Mordecai k vydírání a Erinin platonický ctitel Jerry k tomu, aby se u politika za striptérku přimluvil. Jenže pak je Jerry nalezen mrtev a Erin je do případu zatahována stále hlouběji. Zajímá se o ni nejen detektiv Al Garcia, který jí slibuje pomoc se získáním dcerky, ale také Dilbeck, kterému se zalíbila. Do tuhého začne jít poté, co je nalezen další mrtvý - vyděrač Mordecai. Rojové nařídí odstranit Erin, Dilbeckovi už nestačí pouhý tanec, a navíc se objeví zfetovaný Darell. (TV Nova)

CornelieJame

Film o nahlédnutí do světa tanečnic u tyče aneb co všechno musím podstoupit aby mi dali holcičku do peče a nezůstala u psychopatickeho manžela s krásnou demi moore v hlavní roli :) ()

jurijuri

Videl som tento film, ked som mal osem rokov a mam na neho len pekne spomienky. Už si ho radšej znova nepozriem, ešte by som bol sklamany. ()

mpet

Jen kvůli Demi Moore, která se zde předvedla v celé své kráse, jedna hvězdička. Jinak film téměř o ničem ()

Luciaska13

Nevím, proč má film tak špatný hodnocení. Sice to není Drama / Thriller....ale Krimi / Komedie to je pěkná. Komentáře typu "to je hovno jakej striptýz" nebo že by se dotyčným pánům měl při sledování postavit? - tohle nebyl účel filmu, tak si zajděte na strip někam do klubu nebo si pusťte doma péčko. Film je moc fajn, člověk se u toho i zasměje a Demi v tý době byla fakt kočka. ()

+sfinx+

Ty dvě hvězdy dám - jednu za vzpomínky a druhou za odložené svršky. Příběh je možná hloupý, ale jsou i daleko horší, takže odpad určitě ne-e. Ani postavy (senátor, striptérky, dcera,..) rozhodně nejsou nějak zvlášť špatné.. Flashdance ani Showgirls taky nejsou zázrak.. ()

CSGoddess odpad!

Další z ujetých komedií z 90 let kde každý trapně přehrává, Moore dokazuje že neumí příliš hrát, takže tu potěší chlapy hlavně kozama, naopak naolejovaného Reynoldse tu nikdo vidět nemusel. A Patrick je tu jako úbér úchyl. Kde jsou ty časy kdy byl terminátorem a šel z něj respekt. Jediný co mi utkvělo byla scéna se švábem v jogurtu a cover od Eurythmics. Za mě nic moc. ()