Hlavní postavou příběhu je emancipovaná Erin Grant, bývalá sekretářka FBI, v současné době striptýzová tanečnice v nočním klubu Eager Beaver. Potřebuje si totiž rychle vydělat peníze na odvolání proti rozhodnutí soudu, který svěřil její sedmiletou dceru Angelu do péče otce. Darell je narkoman a podvodník, živící se prodejem invalidních vozíků, které krade v nemocnicích. Při jednom z jejích vystoupení dojde k výtržnosti, kterou vyvolá věčně opilý kongresman Dilbeck, ovládaný vlivnou rodinou Rojových a právě zahajující kampaň za své znovuzvolení. Toho se pokusí využít několik lidí. Pokoutný advokát Mordecai k vydírání a Erinin platonický ctitel Jerry k tomu, aby se u politika za striptérku přimluvil. Jenže pak je Jerry nalezen mrtev a Erin je do případu zatahována stále hlouběji. Zajímá se o ni nejen detektiv Al Garcia, který jí slibuje pomoc se získáním dcerky, ale také Dilbeck, kterému se zalíbila. Do tuhého začne jít poté, co je nalezen další mrtvý - vyděrač Mordecai. Rojové nařídí odstranit Erin, Dilbeckovi už nestačí pouhý tanec, a navíc se objeví zfetovaný Darell. (TV Nova)

Radek273

Kdo si nechce pustit klasické porno, může být rád, že tento snímek vůbec vznikl! Ano, všemožné hraje proti jakémukoliv kladnému hodnocení, nicméně Demi Moore je kočka (s plastikou..), scénář (ač jednoduchý) není příliš stupidní a koukatelné (pikantní scény vyjímaje) pasáže tu určitě jsou. Hitparáda to není, a v porovnání s dalšími filmy roku vůbec nestojí za řeč, ale v rámci žánru to není tak zlé. A popravdě skvělý dabing (ala Lescautová) tu doslova hraje prim!!! ()

fafejt001

Viděno   opět  po  letech .  Nááádherná   Demi   a  její   tělo  ,  tanec  i  muzika   .  Jinak  děj   slabý  ,  ale  Demi  a  kolektiv  to  zvedl  na   * * * .  A  ve  své   době  byla  idolem  mnoha  mladých  kluků  i  mužů .  Prostě   nádherná   . ()

LooX

Světe div se,já ten film mám docela rád.Demi Moore je pékná ženská (ach,bruneta.....) a bez oblečení jí to docela sekne a pokud jde o děj,já se smál,nejvíc asi dosti úchylnému panu senátorovi. ()

Pavlo

Striptease je veľmi priemerný film, ktorý drží nad vodou najmä Demi Moore, Ving Rhames a hudba od Eurythmics. ()

Pythonator

Musím podpořit prdelku pohybově zdatné Demi Moore třemi hvězdičkami. Film sám o ničem a nebýt Demi, zbytečné sledovat. Ovšem Burt Reynolds taky potěšil. Takového magora snad nikde nehrál. ()

lvi_psouk

Když jsem na tom byl na střední, líbíli se mi to asi kvůli Demi Moore. S odstupem času ani smykem. Na základě váženého aritmetického průměru proměnlivého jsem dospěl k celé 1*. Zbytečný film, ale herci si aspoň vydělali a z pohledu ekonomiky se aspoň stimuloval obchod. Jinak tragédie... ()

davidh76

Burt Reynolds je v pohodě. Pochopil, že to je sračka, tak se z toho snažil vymáčknout aspoň nějakou srandu. Což se místy daří. "Dones mi nějakou její intimní věc." "Jak moc intimní...?" "Hodně..." ()

padlar

Tak hrozné, jak by se podle zde uvedených hodnocení mohlo zdát, mi to rozhodně nepřišlo. Sice se nejedná o žádný skvost, ale 3* to ode mě má naprosto bez problému. ()