Hlavní postavou příběhu je emancipovaná Erin Grant, bývalá sekretářka FBI, v současné době striptýzová tanečnice v nočním klubu Eager Beaver. Potřebuje si totiž rychle vydělat peníze na odvolání proti rozhodnutí soudu, který svěřil její sedmiletou dceru Angelu do péče otce. Darell je narkoman a podvodník, živící se prodejem invalidních vozíků, které krade v nemocnicích. Při jednom z jejích vystoupení dojde k výtržnosti, kterou vyvolá věčně opilý kongresman Dilbeck, ovládaný vlivnou rodinou Rojových a právě zahajující kampaň za své znovuzvolení. Toho se pokusí využít několik lidí. Pokoutný advokát Mordecai k vydírání a Erinin platonický ctitel Jerry k tomu, aby se u politika za striptérku přimluvil. Jenže pak je Jerry nalezen mrtev a Erin je do případu zatahována stále hlouběji. Zajímá se o ni nejen detektiv Al Garcia, který jí slibuje pomoc se získáním dcerky, ale také Dilbeck, kterému se zalíbila. Do tuhého začne jít poté, co je nalezen další mrtvý - vyděrač Mordecai. Rojové nařídí odstranit Erin, Dilbeckovi už nestačí pouhý tanec, a navíc se objeví zfetovaný Darell. (TV Nova)

BoPo

Veľa humbuku pre pár scén. No a čo že sa Demi Moore odhalila. Kvôli tomu sa svet nezblázni. Že to má tuctový príbeh, to je podstatné. V mojich očiach film ako tak zachraňuje kreácia Burta Reynoldsa. Inak kde nič, tu nič. ()

Dale

Príbeh o ničom, ktorý stojí za zhliadnutie len kvôli vyzliekacím scénam Demi, a Vingovi Rhamesovi, ktorého herecký výkon tu jasne vyčnieva nad ostatnými. ()

Marek1991

Film nemal hlavu a pätu. Veľmi veľa naivných scén, jediné čo si navždy z neho zapamätám bol ten sexy tanec Demi Moore vo viacerých scénach. Krásne telo a jedno z najsexy vo filmoch, najmä pri tanci, no film bol slabší než ten najsilnejší čaj. ()

corpsy

Demi Moore zachraňuje celý film. Svojím šťavnatým sexy telíčkom a nadneseným hereckým výkonom. Za pozornosť ešte stojí Ving Rhames a jeho hlášky = FREE WILLY. ()

Ajinka126

Ať je pro diváky Demi jakkoliv sexy, tak její herecké vyjádření nemohu vidět. Absolutně mi nesedí a nelíbí se mi v roli herečky. Jen v jednom snímku mi až tolik nevadila a sice v Bobbym. A pravda je, že nevím, zda by jiný herečka tento snímek zachránila. ()

Popluh

Kvalitu tohohle filmu asi určuje jak pohlaví hodnotitele, tak i věk ve kterém ho vidí poprvé. Řekněme, že mojí domovskou planetou nebyla ani tak Venuše jako spíš Mars a když jsem Demi nahoře bez viděl poprvé, bylo mi velmi velmi velmi málo. Tak málo, že jsem si ten pohled uchoval v paměti navždy. 1(0)(0) % ()

gogos

Me se to celkem tedy libilo.... Je to to docela zajimave, vtipne, hraje zde par znamych hercu a navic je zde naprosto uzasna Demi. Pro ni mam velkou slabost. Nerikam ze je to best film, ale neni to ani odpad.... je to takovy klasicky prumer.... ()

Makky

Zúfalá matka túžiaca po svojom dieťati urobí všetko pre to, aby mohli byť opäť spolu. Každý ju miluje a až keď je neskoro, tak jej všetci chcú pomôcť, samozrejme okrem odporného, nechutného a protivného exmanžela. Celé je to neoriginálne, zo začiatku dojemné na hovädo a neskôr nudné, suché... škoda ()

blackrain

Demi Moore se pěkně předvedla. I pouhá jedna písnička může evokovat několik vzpomínek film a můžou za to samozřejmě Eurythmics a jejich Sladké sny. ()

..Lucas..

Film mi nepřišel tak hrozný, byl jsem docela překvapený, když jsem viděl až tak malé hodnocení. Pro mě to byla celkem příjemně strávená chvilka, která utekla celkem rychle. ()

FilmFan24

Příšerná komedie, hrozný thriller, směšné drama? Ano, tohle vše a ještě mnohem víc s pomyslným "hřebíkem do rakve filmových dějin" jakým je účast Burta Reynoldse! To byl mišmaš k zblití a ne "Striptýz" k pokochání, vážení! ()

Anglie

Jediným důvodem, proč nedávám odpad, je Burt Reynolds. Jeho výkon je slušný. Demi Moore jsem nikdy nepovažoval za hezkou ženkou a tady je to jen potvrzeno. ()