Hlavní postavou příběhu je emancipovaná Erin Grant, bývalá sekretářka FBI, v současné době striptýzová tanečnice v nočním klubu Eager Beaver. Potřebuje si totiž rychle vydělat peníze na odvolání proti rozhodnutí soudu, který svěřil její sedmiletou dceru Angelu do péče otce. Darell je narkoman a podvodník, živící se prodejem invalidních vozíků, které krade v nemocnicích. Při jednom z jejích vystoupení dojde k výtržnosti, kterou vyvolá věčně opilý kongresman Dilbeck, ovládaný vlivnou rodinou Rojových a právě zahajující kampaň za své znovuzvolení. Toho se pokusí využít několik lidí. Pokoutný advokát Mordecai k vydírání a Erinin platonický ctitel Jerry k tomu, aby se u politika za striptérku přimluvil. Jenže pak je Jerry nalezen mrtev a Erin je do případu zatahována stále hlouběji. Zajímá se o ni nejen detektiv Al Garcia, který jí slibuje pomoc se získáním dcerky, ale také Dilbeck, kterému se zalíbila. Do tuhého začne jít poté, co je nalezen další mrtvý - vyděrač Mordecai. Rojové nařídí odstranit Erin, Dilbeckovi už nestačí pouhý tanec, a navíc se objeví zfetovaný Darell. (TV Nova)

Oxymoron

Je to sice takový ten film typu "Nechala jsem si udělat nová prsa, tak vám je musím za každou cenu předvést a když už to jednou točím, tak hned ukážu i jak talentovaná je moje dcerka", ale Demi je fakt kus a jako oddychovka tenhle film funguje. ()

chalp

Kto si spomenie na tú mediálnu kampaň okolo tohto filmu viac ako jednu hviezdičku jednoducho dať nemôže...sľubovali, že ukáže všetko! :) ()

waits

Natocit dokonale asexualni striptyzove vytoupeni chce uz opravdu talent. Panove, ricici nadsenim pod podiem zrejme prave vystoupili z katolicke cirkve. Tvurcum doporucuji vyrazit do red lightu jakehokoliv mesta a natocit tancici slecny tam, treba jen rucni kamerou. Do tohodle podnicku uz nestoji zato podruhe chodit. ()

Gulde

Ze začátku zajímavý film, který se ale na konci promění v bezhlavou bláznivinu, kterou nezachrání ani skvostné pohybové nadání Demi Moore. ()

jorgus

mno takhle krasne se da pohrbit sice ne slibne rozvijejici ale porad kariera:-)ale asi ji to za tech 20mil. stalo ()

Tomislav odpad!

Slabé, trapné, eroticky odpudivé. Není to ani drama, ani komedie, krimi ani thriller, protože to postrádá většinu atributů těchto žánrů. Je to jen zpoloviny erotický film. Nikoli však kvůli erotice, která tam opravdu žádná není, ale díky stupidním dialogům z "céčkových" erotických filmů, ubohým hereckým výkonům a snad i kvůli názvu. ()

KosiR_ksr

Text distributora by mohl slibovat slušný thriller, bohužel tento pokus se nevydařil. Už soud na začátku filmu je fraškou, která je jen předzvěstí zbývající části filmu. Snaha zamíchat do filmu komediální prvky se taky příliš nepodařila (nejlepší jsou delfíni). Ani herecké výkony Demi Moore a Rhames nebyly tak zázračné, aby tuto slátaninu výrazně pozvedl. ()

zdeny99

Demi Moore, Demi Moore a její boky, Demi Moore a její krásná prsa, Demi Moore a její zadek, Demi Moore a její stehna, Demi Moore a její krásná tvářička, Demi Moore a její božské tělo, Demi Moore a její sexy šatičky a zase ta Demi Moore. A o tomhle celém je tenhle film. Celý je postaven na jednom z nejkrásnějším, nejsvůdnějším těle Hollywoodu 90. let, které patřilo tou dobou 34 leté Demi Moore. Ten zbytek filmu o jejím stupidním ex, o její dceři či o úchylném poslancovi Burtu Reynoldsovi je už jen takovou nedodělanou omáčkou k tomu, která se nepovedla a bohužel mi zkazila tento výjimečný zážitek z dechberoucího těla Demi Moore. [8168. hodnocení, 267. komentář, 41%] ()

sirien

Základní problém tohodle filmu je, že není dost absurdní - střelené postavy fungují, práce s kontrastem normálního a ujetýho taky. Bohužel, zbytek filmu se tak nějak vleče, seriózní linka neni dost silná, aby byla zajímavá a na erotiku to tenhle film taky neuhraje. Celkově slabé 2*. ()

Lindushka odpad!

Tak toto nebola ani komédia, ani thriller, ani dráma, ani krimi. Toto bol odpad naozaj v pravom význame slova. Absolútny grc. ()

hEROic

:) rikal jsem si celej film, ze to zas hrozny neni... ale pak to zaclo finishovat a gradovat a uznavam, ze takova volovina se jentak nevidi :) jedna hvezda za Demi mi prijde opravdu adekvatni... ()

Hapretor

Jen pro ty, kteří chodí do podobných klubů, a mohou pak radit méně schopným dívčinám, jak "vykouzlit" na poklopcích bouli. ()