Hlavní postavou příběhu je emancipovaná Erin Grant, bývalá sekretářka FBI, v současné době striptýzová tanečnice v nočním klubu Eager Beaver. Potřebuje si totiž rychle vydělat peníze na odvolání proti rozhodnutí soudu, který svěřil její sedmiletou dceru Angelu do péče otce. Darell je narkoman a podvodník, živící se prodejem invalidních vozíků, které krade v nemocnicích. Při jednom z jejích vystoupení dojde k výtržnosti, kterou vyvolá věčně opilý kongresman Dilbeck, ovládaný vlivnou rodinou Rojových a právě zahajující kampaň za své znovuzvolení. Toho se pokusí využít několik lidí. Pokoutný advokát Mordecai k vydírání a Erinin platonický ctitel Jerry k tomu, aby se u politika za striptérku přimluvil. Jenže pak je Jerry nalezen mrtev a Erin je do případu zatahována stále hlouběji. Zajímá se o ni nejen detektiv Al Garcia, který jí slibuje pomoc se získáním dcerky, ale také Dilbeck, kterému se zalíbila. Do tuhého začne jít poté, co je nalezen další mrtvý - vyděrač Mordecai. Rojové nařídí odstranit Erin, Dilbeckovi už nestačí pouhý tanec, a navíc se objeví zfetovaný Darell. (TV Nova)

kacir

Hodnotit tento film a davat mu hviezdy len kvoli telu Demi Moore je totalna blbost..potom by malo skoro kazde porno u vacsiny divakov tu hodnotiacich filmy tiez aspon tri hviezdy za pekne tela.Je to hovadina. Film naozaj stoji iba na koziach demi.Zbytocny snimok..Hviezda za tanec ktory predviedla demi je zasluzena... ()

Muff

Ani komedie, ani drama. Přehlídka silikonu, afektovaného tance u tyče, rádobytipných scén a jako vážné zápletky. Příběh reálný asi tak stejně jako že si jednou vezmu svoji ex. Jednu hvězdičku za těch pár skutečně vtipných scén s Vingem a charismatického Armanda Assanteho. ()

elanista1

Film az prilis okato stavia na krase jednej zeny, ale ze to dost casto slavi uspech, to je tiez pravda. Nebudem to nijak kritizovat, ono sa to v niektorych fazach kritizuje a zhadzuje samo. Pre zeny vcelku nepozeratelny film. ()

Crytic

Se scénářem si asi nikdo hlavu dvakrát nelámal, ale divák, který si jde pustit film s názvem Striptýz s nahou Demi Moore na obalu, pravděpodobně ví do čeho jde a určitě si ho nepouští kvůli duchaplné zápletce. Jednu hvězdičku za Demi, Druhou za to že je sexy a třetí za to že je většinu filmu polonahá. ()

route60 odpad!

Andrew Bergman natočil krásny film Muže to potkat i vás a potom Striptýz, trapný hloupý film bez špetky IQ kde Burt Reynolds se rozhodl dělat ze sebe blba a Demi Moore potvrdila že je jen průměrná herečka ale je alespoň pěkná a to bohužel je dost málo, opravdu notně blbý film. ()

Salus

Chabé. Nejlepší na celém díle byl asi plakát kde Demi zcela nahá nic neukazuje. Ve filmu neukáže ani to nic, což by snad mohlo alespoň pro část publika nahradit plytký děj. ()

MFZB

Nechápem ani omylom tunajšiemu hodnoteniu, ja osobne na film nemôžem nič zlé povedať. Síce nevidel som ho zase raz od začiatku, ale to nevadí, pretože ako krimi thriller to bolo dosť o ničom, takže zápletka mi bola všeho všudy ukradnutá, ale, komédia to bola perfektná, fakt som sa na tom smial od začiatku do konca a hlavne, zlatý kliniec programu, tie všetky ženské a kozy na čele z Demi Moore. To bola fakt krása, no skrátka pri tomto filme nehrozí, aby sa niekto normálne orientovaný nudil, fakt nehrozí...Od teraz začínam uznávať TV Doma... ()

kamigava13

Nebylo to tak strašné jako místních 40 %. Kouknul jsem se jen kvůli Demi, která mě zaujala už v Neslušném návrhu, kde hraje podobnou roli lehké holky, ale stále dokáže vypadat jako d*vka na úrovni s osobním kouzlem. Jednu hvězdu dávám za její sexy tělo, druhou za komického Reynoldse a Patricka (kdo by řekl, že si zahraje znovu psychopata jako v T2 ale tentokrát ožralého a bez superschopností) a třetí dám za cool soundtrack, s kterým to hezky odsýpalo. ()