• petaspur
  ***

  Detektivka je to zcela podprůměrná. Mnohem zajímavější je sledovat prchajícího zástupce pracující inteligence, který se mylně domnívá, že zabil svou ženu. Snaživí eSeNBáci chvátají po jeho chladnoucí stopě s úmyslem shrábnout odměnu za dopadeného vraha a po soudní pitvě manželky už jen proto, aby mu popřáli "Upřímnou soustrast" dříve, než sám rovněž skoná.(11.12.2009)

 • sud
  **

  Je to škoda, ale film mě zklamal. Námět snímku je kvalitní, ovšem režie je k uzoufání nudná. Ani herci nepředvádějí, co umí. Kdyby se Jiří Adamíra s Iljou Prachařem do svých rolí více ponořili, mohl z toho být herecký koncert. Takto pouze drží krok, ale přesto jsou jediní, kvůli kterým se na tento film podívat. Tato detektivka naruby se moc nepovedla.(20.6.2007)

 • Jiří K.
  **

  Jirka Adamíra svou roli uprchlíka a domnělého vraha zvádl bravurně. Zbylé herecké výkony stály za starou punčochu. Díky nim byl celý kriminální příběh, i když měl možnost být realistickým a autentickým, schématický a velmi nepřirozený. Vyšetřovatel Ilja Prachař působil unaveným dojmem, jako by tu kauzu ani nechtěl řešit:) Jedna z těch horších čs kriminálek.(7.12.2004)

 • tuntavala
  ***

  Adamira je skvelej.(18.4.2013)

 • LiVentura
  ****

  Zajímavý snímek...(31.7.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace