• blackrain
  ***

  Detektivka je to podprůměrná a chvilkami k nedokoukání. Ale na druhou stranu je tu pár charismatických herců, jako třeba Adamíra, Prachař a se zajímavých hereček, třeba Regina Rázlová. Kvůli nim jsem obětovala svůj čas a shlédla tuto kriminálku. Ovšem, jednou stačilo. Nebudu se k ní vracet. Vylidněné město působilo poněkud zvláště a zlověstně zároveň.(22.7.2012)

 • woody
  *

  K uzoufání nudná kriminální nuda bolševického udavače Brynycha. Zapamatovatelné snad jen tím, že se finále odehravá na pozadí velkého českého unikátu - akci "Více uhlí pro všechny!".To jest likvidace vzácného středověkého Starého Mostu.Tudíž uvidíme vybuchjící domy a velice napínavé hledání Adamíry...Ale Adamíra vás nezajímá a právě implodující stavby jsou vzácné secesní domy z 19. století...Tolik pěkných detektivek, ale tuhle budou celkem často opakovat...(18.2.2006)

 • Master19
  ***

  Dosti bizarní kriminálka. Kapitán Trautmberk hledá Adamíru, aby mu řekl, že není vrah, což si on omylem myslí a utíká. Takoví byli kapitáni STB hodní... Adamíra si pro svůj úkryt zvolí opuštěnou budovu na náměstí starého Mostu, což není zrovna praktické, protože zrovna probíhá demolice tohoto prostoru. Naštěstí ho najde Osvald, který si tam s kámošema staví formuli. Nudu druhé poloviny příběhu ozvláštňují autentické záběry demolice starého Mostu, kvůli kterým stojí tento film za shlédnutí. Jinak ne.(4.2.2017)

 • Crocuta
  *

  Kriminálka ve které vůbec nedojde ke zločinu je pitomost sama o sobě. Navíc tu Z. Brynych opravdu nebyl ve formě a není divu, že je snímek extrémně nudný a plný zbytečných postav a dialogů - stejně jako třeba nechvalně známý veleotravný německý seriál "Starej", který také nese nesmazatelné rysy režisérovy pozdní tvorby. Film pak nezachrání ani závěr odehrávající se v zajímavém prostředí, ani výborní herci, kteří ale v podstatě nemají co hrát.(25.8.2007)

 • petaspur
  ***

  Detektivka je to zcela podprůměrná. Mnohem zajímavější je sledovat prchajícího zástupce pracující inteligence, který se mylně domnívá, že zabil svou ženu. Snaživí eSeNBáci chvátají po jeho chladnoucí stopě s úmyslem shrábnout odměnu za dopadeného vraha a po soudní pitvě manželky už jen proto, aby mu popřáli "Upřímnou soustrast" dříve, než sám rovněž skoná.(11.12.2009)

 • - Filmovanie prebiehalo v Moste. (dyfur)

 • - Scéna, kdy se Ing. Trojan (Jiří Adamíra) koupe v řece, byla natáčena v Bechyni pod mostem, který je znám jako Bechyňská duha. (Paganus)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace