Možný konec světa začíná, když do arizonské pouště dopadne obří meteorit. Harry Block, geolog zaměstnaný na nedaleké univerzitě, se vydá na místo dopadu. Doprovází ho kamarád a kolega Ira Kane, zneuznaný vědec, který kdysi pracoval pro armádu. V jeskyni najdou meteorit, z nějž vytéká podivná tekutina. Jsou překvapeni, že stačilo pár hodin, aby se na jeho povrchu objevil mech. Ve vzorcích objeví jednobuněčné organismy, které mají mnohem rozmanitější DNA, než je pozemská. Ira věří, že je to příležitost rehabilitovat se, jenže vzápětí je jeskyně uzavřena armádou. I přesto se Irovi a Harrymu tam podaří dostat. Jeskyně je plná zvláštních tvorů, kteří se vzájemně požírají. Další dny se v městečku začínají objevovat další divné bytosti, které vzápětí hynou, protože se udusí pozemskou atmosférou. Podle Iry je ovšem jen otázkou času, kdy se mimozemský život přizpůsobí pozemské atmosféře. (TV Nova)

ex.it

Dobré! Je to opravdu povedená parodie, má něco do sebe. Ale je to takový ten film, na který si po pár dnech ani nevzpomenu. I když.... POJĎME PROTI MIMOZEMŠŤANŮM SE ŠAMPONEM HEAD&SHOULDERS :) ()

Jeand´Boa

Já se bavil opravdu...ať už jsem byl v roce 2001 mladším divákem, tak i v současné době... prostě se mi to líbilo... invaze takovýchto "tvorů z hvězd", jako je modrý opičák, které čelí odborníci takových kvalit ruku v ruce s rádoby-hasičem, co měl také pár hodin chemie na střední, nemůže být nic jiného než taškařice... a připočtu-li k tomu, že je to vlastně reklama na šampon a kondicioner, musím zatleskat...a rozhodně nemohu skrývat pobavený obličej... ()

Torgal

Zábavná reklama na šampón, ktorý okrem lupín spláchne aj šmejd z vesmíru. Dobrý film na oddych, ktorý neurazí, ale ani nenadchne. Herecké obsadenie je slušné, triky už tak slušné nie sú, zub času ich riadne nahlodal. Príjemná jednohubka. 5+/10 ()

darkreider

Mozog nechajte v mrazáku a nie je možné, aby Vás to nebavilo. Však ten Duchovny tam sedí ako r*t na šer*el (viz.). Drahá reklama na šampón :) ()

skot11

Film, u kterého se dobře odreaguji a bavím. Moje nejoblíbenější scéna je, když Wayne začne "nahánět" ptáka a zpívá "koko". U toho se vždycky zasměji. ()

Darckol

Asi najväčšia reklama na ten mix, čo nazývame šampón - veď kto by sa nechcel brániť pred votreleckým vpádom vo vani? :) V každom prípade nič revolučné, ale na jedno pozretie je to celkom pozerateľná gebuzina. 3,5/10 ()

Kingjiri

Fajnová podivaná se sympatickym castingem, vizuálem, spoustou nápadů a hlášek. Řek bych, že se povedlo z danýho námětu vytěžit téměř maximum (minimálně gagy jsou kolikrát příkladně dotažený v rámci danejch situací až do samýho konce - hmyz v kombinéze nebo závěrečnej "klystýr") a vsadim se, že si natáčení všichni užívali. Jen finále se nemuselo koncipovat jako dlouhá akční reklama na šampón. Inu, product placement se nevyhýbá ani Hollywoodu. Ale co, Evoluci už jsem viděl po třetí a pokaždý jsem se slušně zabavil a zasmál, což je u komedie nejdůležitější. ()

chemicquei

Objevil jsem tohle DVD v CD/DVD obchodě. Vidim Duchovnyho na přebalu, jehož design vypadá jako nízkorozpočtová nepovedená rádoby komedie. Disk stojí 10 Kč, tak ho ze zvědavosti koupim. Po prvních několika minutách začínám zjišťovat, že přebal říká něco jinýho, a že vzhledem k ročníku filmu jde o velmi zdařilej kousek s vymakanýma vizuálníma efektama a fajn příběhem. Nakonec, jak vidno podle mýho hodnocení, jsem rád, že jsem těch deset korun obětoval. ()

kilobyte

Agent Mulder, Stifler a spol. bojují s vetřelci v reklamě na Head and Shlouders. Aneb se šampónem proti lupům a emzákům. ()

Vabr

Jako komedie to až tak nefunguje, vtipů to tolik není a já osobně se moc nezasmál. Zato příběh je zdařilý a poměrně originální na komedii. Kdyby nebylo tak dobrého příběhu, dal bych rozhodně nižší hodnocení. Hrají zde známější herci a efekty jsou poměrně v pohodě. Jen mě překvapilo, že někteří mimozemšťani byli až hororoví. Celkově je to fajn komedie, která ale podle mě mohla vytěžit o něco víc. VYHODNOCENÍ: OČEKÁVAL JSEM, ŽE MIMOZEMŠŤANI SE VYVINOU AŽ NA LIDI Z BUDOUCNOSTI! ()

ludva10

Super vtipná komedie s nevšedním nápadem ( pokud se na ni divák dívá s nadhledem už s tím, že je to vlastně "skvělá blbost" 😀 ). ()

VerteX

První půlku filmu se všechno odvíjelo podle klasického scénáře, který jsme viděli už 2450x. Tenhle styl se mi docela zamlouvá, protože jde o pohodovou sci-fi komedii na nedělní večer u televize. Zábavné, rychle odsýpající... Ale ten závěr kompletně uzemnil všechny moje iluze. Na můj vkus byl totiž až moc ve stylu béčkových hollywoodských komedií (což vlastně tenhle film je). Když to srovnám s Reitmanovými Krotiteli duchů, jsou to nebe a dudy. Na druhou stranu, potěší Davis Duchovny a Dan Aykroyd. ()