Harley Davidson a Marlboro Man

• USA Harley Davidson and the Marlboro Man

Dva motorkáři, říkající si Harley Davidson (Mickey Rourke) a Marlboro Man (Don Johnson), chtějí pomoci svému starému příteli zachránit jeho majetek a přepadnou bankovní vůz. Domněnka, že rychle vezmou peníze a zmizí se však ze vteřiny na vteřinu mění ve zcela odlišnou realitu - auto je naplněno drogami. Tím se oba stávají nepřítelem číslo jedna zkorumpovanému řediteli banky, který na ně kvůli ukradeným drogám posílá nemilosrdné a chladnokrevné zabijáky. (Kubesz)

HateBreeder

Mno, takže to máme: Cool název + Dva frajeři v hlavní roli + pěkný ženský + nezapomenutelný hlášky + neuvěřitelné akční sekvence + scéna s telátkem + Daniel Baldwin jako bezkonkurenční buzík + Las Vegas + vychcaná reklama na motorky a cíga = Kurevská dávka nostalgie. Pod 5 nejdu, zapomeňte. ()

corpsy

Mohla to byť nová, skvelá dvojka strieborného plátna, keby tak mala viac lepšej akcie, menej nudy a lepšieho režiséra. ()

Korbitch

Tuhle věcičku jsem viděl fakt jako capart, takže to ve mě nechalo jen kladný dojmy. Když sem to viděl nedávno, říkal jsem si, kde má ta badna těch dlouhopláštěnců víc gelu. Jestli na hlavě nebo na pr..li. ()

MartinezZ

Takhle pitomoučký variace na film se taky natáčely? Tady je špatný všechno od A do Z. Jedině dva rádoby tvrďáci v hlavních rolích mají jakž takž šmrnc. ~~~ PS: Proboha, NIKDY se na to nekoukejte s českým "dabingem"! ()

zipper111

Jako malej kluk jsem se na to koukal na kazetě, samozřejmě tajně a hrozně se mi to líbilo, ačkoliv jsem netušil o co tam vlastně jde, ale bylo to pro mě "zakázané ovoce" a tak je to pro mě teď velká nostalgie, ačkoliv jsem to už dobrejch 12 let neviděl. ()

blackrain

Ty motorky stály za to. Duo Mickey Rourke a Don Johnson bylo více než zajímavé. Don Johnson skutečně vypadal jako z reklamy na cigarety. ()

Skip

Byl by to docela zábavný film, jenže to hrozně zkazili záporáci, jako stroje jdoucí a pálící idioti, kteří byli zahráni neskutečně špatně a vévodil jim vyloženě idiotský Daniel Baldwin. ()

Eldrick

Filosofování o tom, že jestli existuje něco lepšího než manželství, tak je to motorkaření. "My old man told me, before he left this shitty world, never chase buses or women, you'll always be left behind." ()

OG_Swifty

Tak tohle vážně ne, to nebylo snad ani béčkový... a přece tam byla spousta sympatických herců (Sizemore, Carrere). Každopádně ale Rourke je velký mínus a Baldwin s jeho komickým gestapem byla fakt třešnička na tomhle hořkým pohárku blbosti. ()

TheDon

Pro mě naprosto kultovní film. Když jsem ho viděl poprvé, lidi tu jezdili ještě v žigulících a ikdyž bylo po převratu, tak to tu stálo za houby. Mickey byl ještě nenapíchanej drsňák a s Donem jim to hezky odsejpalo. Ikdyž je to béčkovej film, dá se na to kouknout i po letech, aniž by to člověk odsoudil jako kravinu. ()

Joe321

Byl to jeden z mých oblíbených filmů, ale když jsem ho viděl po takové době, tak mě trošku zklamal. Vlastně trošku víc, vlastně až na poslední čtvrtinu, a že ta je výborná, se zde nic neděje. Avšak scéna na pohřebišti letadel je přeplněná hláškama, kvůli kterým se snad vyplatí přetrpět zbytek. /po odprásknutí pár týpků/ - "Nejlíp utracenejch dvanáct dolarů." ()

Martin741

Dost podpriemerny film, ktory ma sice priserny dabing, ale zabavne to je. Teda hlavne zabavne to bolo pocas detskych rokov, trochu ma do seba piratsky dabing a silne motorky. Ked vsak clovek potrebuje vypnut, nie je co riesit. 35 % ()

Attta

Choppery, hard rock, Rourkey, ženské, rvačky, přestřelky atd atd... co od toho čekat? Perfektní film a kdo má rád metal, rock, motorky tak může čekat více než uspokojivý film! ()

DruidKarel

Vynikající záležitost. Tahle super věc společně s filmem "Ve stínu gangu" je tím nej z prostředí motorkářských gangů. Odpadlík a jemu podobný zhovadělosti se můžou jít vycpat. V rámci kategorie je to 5*, ale v porovnání s ostatními jsou to zasloužené 4*. Amen! ()

c.tucker

Takovej zábavnej bezmozkovej akčňák. S dvěma zábavnýma typama, ktří žijí ze dne na den a nejsou až tak extrémně přemýšlivý. Celé mi to přišlo jako takový moderní a nablblý odkaz na Butche Cassidyho a Sundance Kida, hlavně v té scéně se skákáním ze střechy. ()

otík

Tuctový akčňák, který ale občas scénáristicky hodně skřípe. Jakoby autoři občas nevěděli, jak scénu ukončit, budiž toho světkem zcela ujetý konec, kdy se všichni zúčastnění chovají naprosto nelogicky. No ale budiž, Rourke i s Johnsonem jsou sympaťáci, hláška "Jak říkával můj nebožtík otec, ... " je vtipná a účelná, akce také není nejhorší, pohoda dýchá z filmu v každém poličku a Daniel Baldwin si střihl nejhorší roli své kariéry. Už aspoň vím, kde bral Kurt Wimmer inspiraci pro své příšerné oblečky v Equilibrium. Hudba: Basil Poledouris ()

Zemřel herec Tom Sizemore

Zemřel herec Tom Sizemore