Targood, Scarface, Brian a Kenny jsou kamarádi na život a na smrt. A mají jednu společnou lásku - kouření marihuany. Kromě toho vlastně nic jiného nedělají. Komplikace nastanou ve chvíli, kdy jednoho z nich obviní z vraždy policejního koně a zavřou do vězení. Co by kamarádi pro jeho záchranu neudělali?? Třeba se stanou i drogovými dealery.. Americkou nezávislou crazy komedii natočila v r. 1998 režisérka Tamra Davis. V epizodní roličce se zde objeví mimo jiné známý raper Snoop Dog. (Vojcl)

Ravenus

V normálním stavu bych hodnotil za ***, ve zhulenosti za *****. Smál sem se od začátku do konce. Jestli máte aspoň něco málo společného s trávou tak se na to určitě koukněte. ()

Akvarista

Taková "normální" huličská komedie. Zhulenej jsem u toho nebyl, místy to bylo docela vtipný, trapnejch momentů jsem moc nezaznamenal a navíc to má přiměřenou stopáž. Takže jo, jednou se na to podívat, zasmát se a zahodit. 60% ()

Blazkowicz

Huličská blbost. Většinou s tím nemám problém a rád na to mrknu, ale tady ty postavy už měly pěkně vyhulené mozky. Tím pádem na mě asi moc vysoký level. Párkrát jsem se zasmál, víc ani ťuk. Seasons Change od DOTN jsem nezaznamenal a není uvedena ani v závěrečných titulcích. Přitom filmový soundtrack tu písničku obsahuje (některé weby ji tam ale nemají). Jsem teda pěkně zmatený. 2-* ()

Kazisvet III.

Skvěle pojatý příběh o partě huličů. V nejedné situaci jsem se viděl. Kdo ví, ten se směje od začátku do konce. Kdo neví, nemá pro něj význam tento film sledovat. ()

honzic

Celkem příjemné až trochu přehráváná komedie, která je však koukatelná od začátku do konce, kdo má rád trávu či mařenu si u ni přijde na své. Hodnocení: 60 % ()

Pute

V době svého vzniku to byla pohodová oddychovka, teď to je skoro nekoukatelná ptákovina. Pokud fandíte konopí, stojí to asi za shlédnutí, v opačném případě mrkněte na něco, co má hlavu a patu. ()

KasaK

Trávobraní mého mládí. Za 4* prozatím podle vzpomínek. Chystám se na to znovu. Uvidíme. Ale tehdá jsme se moc bavil. ()

Metou

Film ktorý som videl bez trávy ale aj tak mi prišiel vtipný. Treba ať však originálny dabing a dobrú náladu. Smiať sa na vtipoch ako lietajúci pes to nie no na nezabudnutelných hláškach typu I´LL WANT YOUR COCTAIL. FRUIT!!! sa budete smiať ešte veľmi dlho. ()

2sistem

Viděl jsem to před x lety a teď jsem si to zopakoval a vůbec mě to na po druhý nebavilo. Občas jsem se zasmál, to jo ale celkově to bylo uhozený a podprůměrný. Jen jsem si říkal, že jsem si měl ubalit špeka, možná by se mi to líbilo víc. Filmy o hulení prostě pod vlivem :-D ()